zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Nike Women’s Training przedstawia: the Free Advantage

Nike Women’s Training przedstawia: the Free Advantage

Technologia Nike Free, dostosowana do potrzeb wielokierunkowego ruchu, to poczucie biegania boso, nawet przy bardzo szybkich zmianach kierunku.

Wyobraź sobie swój idealny trening. Wiesz na co Cię stać, nie dajesz sobie chwili wytchnienia co przynosi pozytywne efekty. W natłoku tych wszystkich nagłych zakrętów, odbić, przyśpieszeń i mocnego tempa jedyną przeszkodą na drodze do wykonania kolejnego powtórzenia jest brak komfortu w Twoich stopach.

A teraz wyobraź sobie idealne buty. Lekkie, sprawiające, że będziesz szybka. Oddychające i zachęcające do wytrwałości, kiedy intensywność wysiłku rośnie. Elastyczne, zapewniające Ci komfort ruchu i w końcu dające Ci wsparcie, które pozwoli wykazać się siłą. Zespół projektowy Nike przeanalizował te zasady i opracował rozwiązanie, które ma sprostać tym wymaganiom. Efektem jest Nike Free Advantage, najnowszy model w letniej kolekcji Nike Women’s Training.

Nike Free Advantage zaprojektowano z uwzględnieniem sześciu kluczowych ruchów znanych w Nike Women’s Training pod nazwą „Six Core Moves”. Dzięki temu buty zapewniają łagodne przejście podczas wykonywania gwałtownych odepchnięć, pociągnięć, przysiadów, wypadów na nogę, skrętów czy skłonów. Przy wykonywaniu tych podstawowych ruchów, stanowiących o jakości treningu i pomagających w osiągnięciu kolejnego poziomu sprawności, kluczowym elementem staje się superlekkie i dobrze dopasowane obuwie.

Wykorzystując w pełni technologię Nike Free, opracowaną w oparciu o głębokie zrozumienie natury ruchu bosej stopy, te niskoprofilowe buty charakteryzują się lekką jak piórko podeszwę z Phylitu, będącą połączeniem niskiej wagi i bardzo dobrej amortyzacji. Technologia Nike Free Advantage, umożliwiająca dużą zwrotność we wszystkich kierunkach, opiera się na układzie dwukierunkowych rowków wzdłuż i w poprzek podeszwy, zapewniających elastyczność, której oczekujesz na treningu. Połączenie wielokierunkowych rowków na podeszwie i w przedniej części stopy gwarantuje kontrolę podczas wykonywania dynamicznych zmian kierunku, takich jak poruszanie się w przód i do tyłu, na boki czy wykonywanie skrętów.

Zastosowanie strategicznie rozmieszczonych laserowych nacięć w poprzek cholewki, umożliwiło firmie Nike stworzenie technologii, która zapewnia elastyczność i wsparcie wszędzie tam, gdzie jest to niezbędne, przy jednoczesnej gwarancji maksymalnej oddychalność butów. Dynamiczny system sznurowania napina wszystkie sznurowadła jednocześnie, umożliwiając komfortowe dopasowanie do każdej stopy.

Ludzka stopa jest z natury elastyczna a przy tym stabilna. Technologia Nike Free Advantage nie narusza tej naturalności, gwarantując niezbędną ochronę i umożliwiając stopie swobodę ruchu, nawet podczas najbardziej intensywnych treningów.

Hope Solo w Nike Free Advantage

Nike FreeAdvantage

2018-03-14T09:39:05+01:0025 maja 2012|Moda, Styl, Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: