Strona główna » Blog » NIFE Retro Chic

NIFE Retro Chic

Nowa kolekcja NIFE jest inspirowana szeroko pojętym stylem retro. W tym sezonie marka przenosi nas do świata stylowych lat 60’, w których główną rolę odgrywa intensywna i odważna paleta kolorów.

Wpływ powracającej do łask mody retro oraz stylistyki rodem z kultowego Mad Man’a miały na markę istotny wpływ. Nowa kolekcja to przede wszystkim sukienki, (z których marka niewątpliwie słynie) kraciaste i satynowe koszule oraz wysokie, ołówkowe spódnice. Nowością są dłuższe żakiety bez kołnierzyka i z półokrągłym dekoltem. Elementem, który wyróżnia kolekcję Retro Chic są odważne tonacje kolorystyczne. Znajdziemy tu intensywne i soczyste odcienie lazuru, kobaltu oraz fuksji, które marka łączy w ciekawe zestawy ze stonowanymi barwami, również występującymi w kolekcji.

Twarzą kampanii NIFE została Marta Pawilik, która po raz drugi stanęła przed obiektywem Kamila Majdańskiego. Przepych dodatków, eklektyzm, a także drapieżność i zmysłowość łączą się w retro stylizacjach, podkreślając uniwersalny charakter całej kolekcji. Całość wyraża się w nazwie kolekcji Retro Chic, przez którą marka kreuje własną wizję nowoczesnej mody casualowej osadzonej w stylistyce lat sześćdziesiątych.

[portfolio_slideshow width=634 exclude=’31417,31424′]

Kolekcja pojawi się na początku września w e-sklepie marki.

2018-03-14T09:17:04+00:002 września 2012|Moda|

Może zainteresuje Cię również: