zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Niezapomniany ślub w mieście – jak to zorganizować?

Niezapomniany ślub w mieście – jak to zorganizować?

Każda Młoda Para chce, aby jej ślub był wyjątkowy. Wymaga to wielu przygotowań i doskonałej organizacji. Spraw do załatwienia jest bez liku, dlatego warto skorzystać z usług firmy eventowej, która zajmie się wszystkim od A do Z. Odciąży to Młodą Parę i zmniejszy nieco stres przed uroczystością. Najlepiej zdecydować się na firmę eventową z doświadczeniem, która posiada same pozytywne opinie.

Gdzie można zorganizować ślub w mieście?

Niezapomniany ślub od kilku lat można wziąć także w plenerze. Nie trzeba więc brać ślubu w kościele bądź Urzędzie Stanu Cywilnego. Jest to jednak opcja polecana w miesiącach letnich. Na miejsce uroczystości można wybrać np. pomost nad jeziorem bądź piękny park w mieście. W zimie z kolei, np. w górskich miejscowościach, warto wziąć ślub w kapliczce.

Takie nietypowe miejsca uroczystości z pewnością zapadną w pamięci wszystkim zaproszonym gościom. Po zakończonej ceremonii Młoda Para może wypuścić gołębie, które będą symbolizować ich miłość. Innym pomysłem będzie wypuszczenie motyli. Wesele nie musi odbywać się tylko na sali weselnej. Popularnym rozwiązaniem jest wynajęcie namiotu, którego wystrój przygotowuje firma eventowa. Fajerwerki na weselu są nieodłącznym elementem uroczystości organizowanej w plenerze.

Atrakcje, których nie może zabraknąć na weselu

Na weselu nie może zabraknąć dodatkowych atrakcji dla gości. Jeśli dysponuje się nieograniczonym budżetem, może być to występ znanej gwiazdy estrady. Dużą popularnością obecnie cieszą się zespoły disco polo, które sprawią, że wszyscy goście będą się świetnie bawić. Jednak ta atrakcja wiąże się z wysokimi kosztami. Najczęściej więc pary decydują się na DJ-a i wodzireja, którzy poprowadzą zabawę.

Wieczorne atrakcje dla gości weselnych

W trakcie wesela można zaczerpnąć świeżego powietrza i zorganizować specjalne atrakcje na dworze. Wśród nich mogą się znaleźć pokazy połykaczy ognia, a także szczudlarzy. Taki cyrkowy klimat doskonale uzupełnią fajerwerki na weselu. Pirotechniczną atrakcję zapewnią wyspecjalizowane firmy. Pokaz może być bardzo zróżnicowany.

Uzupełnieniem dla fajerwerków na weselu są także kolorowe lasery. Poza tradycyjnie wystrzelonymi racami, napisy pirotechniczne są dobrym pomysłem urozmaicającym fajerwerki na weselu. Do pokazu dobierana jest odpowiednia muzyka, która podkreśla doniosłość tej chwili. Państwo Młodzi wspólne z gości mogą wypuścić także świetlne lampiony.

Podarunki dla gości

Ważnym elementem jest przygotowanie tradycyjnych podarunków dla gości. Mogą to być figurki z masy solnej czy cukierki zamknięte w ozdobnych pudełeczkach. Niektórzy Państwo Młodzi, wręczają gościom filiżanki z datą i miejscem ślubu, a także imionami. Ciekawym pomysłem jest podarowanie gościom pamiątkowych koszulek ze zdjęciem Młodej Pary.

Nie trzeba organizować specjalnie na tę okazję fotografa, gdyż firma eventowa zorganizuje dla gości atrakcję, w postaci fotobudki. Mogą zrobić sobie zdjęcia z Młodym Państwem, które będą stanowiły pamiątkę z uroczystości. Do dyspozycji będą także rekwizyty i zabawne dodatki, które wykorzystają do wspólnych zdjęć.

Atrakcje dla dzieci na weselu

Istotną kwestią jest również zapewnienie dzieciom atrakcji na weselu. Znudzone dzieci mogą marudzić, co zepsuje zabawę także rodzicom. Warto więc zadbać o sprzyjającą dzieciom atmosferę. Warto zatrudnić animatora zabaw. Na weselu może pojawić się także klaun, który wykonywał będzie różne sztuczki i rozbawiał dzieci. Spersonalizowane kolorowanki, będą dodatkową atrakcją. Warto także zadbać o menu dla dzieci. Wcześniej pisaliśmy, że fajerwerki na weselu to fajny pomysł – tak, ale o dzieciach nie zapominamy, że aktywnie mogą uczestniczyć w zabawie z ogniami zimnymi.

Na jednym ze stołów można postawić czekoladową fontannę. Ponieważ dzieciom trudno wytrzymać wiele godzin w sali weselnej, dobrze jest zapewnić dodatkowe pomieszczenie, gdzie będą mogły się pobawić, bez ogłuszającej muzyki, a także zainwestować w trampoliny czy huśtawki na zewnątrz.

Niezapomniany ślub w mieście można bardzo łatwo zorganizować, dzięki pomocy agencji eventowej. Zwieńczeniem imprezy będą fajerwerki na weselu, które będą atrakcją dla dzieci i dorosłych.

2018-03-14T03:12:05+01:0027 lutego 2018|Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: