Nietuzinkowe zegarki Tommy Hilfiger dla niej i dla niego.

Historia marki to romantyczna opowieść o uporze, sukcesie, ale także o wzlotach i upadkach. Same zegarki marki Tommy Hilfiger to już pasmo sukcesów. Kolekcje damskie oraz męskie zdobią dłonie wielu milionów ludzi na całym świecie, przykuwając uwagę nietuzinkowym designem.

Tommy Hilfiger urodził się w wielodzietnej rodzinie. Jego ojciec był znanym jubilerem i stąd zainteresowanie zegarkami, miłość, jaką otoczył je Tommy Hilfiger. Początki jego kariery były trudne. Jako nastolatek już próbował swoich sił jako projektant mody, lecz pierwszy sklep szybko upadł. Młody student prowadził imprezowy tryb życia i nie zawsze doglądał biznesu. Wyjechał ze swojej rodzinnej miejscowości i podjął współpracę nawet z Calvinem Kleinem. Przełomowym okazał się rok 1985, kiedy Tommy Hilfiger otworzył własną działalność i stworzył pierwszą kolekcję sygnowaną swoim nazwiskiem. Nietuzinkowa kolekcja, inna niż wszystkie dotychczas, dobrze reklamowana zaowocowały wielkim sukcesem. W roku 1995 Tommy Hilfiger został mianowany projektantem odzieży męskiej przez Radę Projektantów mody w Ameryce. Rok później pojawiła się również kolekcja damska.

Zegarki Tommy Hilfiger – niecodzienny design

Zegarki projektanta mody charakteryzują się nietypowym designem, pewną świeżością na rynku i dopasowaniem w najnowsze trendy mody. Bogate zdobienia, nieszablonowe kształty, różna kolorystyka czynią zegarki Tommy Hilfiger bardzo uniwersalnymi pod względem doboru do garderoby. Idealnie korespondują z klasycznym stylem, awangardowym czy casual. Panie mogą dobrać zegarki na każdą okazję, a mężczyźni dopasować je do nietuzinkowego obuwia czy stylu ubioru. W ofercie są dostępne zegarki wykonane w całości ze stali na bransolecie czy na skórzanych paskach. W zależności od preferencji można dopasować czasomierz na delikatnej naturalnej skórze i w tonacji zimnej stali. Przedział cenowy zegarków Tommy Hilfiger to od 400 zł do 1000 zł.

Zegarki Tommy Hilfiger charakteryzują się bardzo odmienną stylistyką i dobrą jakością. Koperty zegarków wykonywane są z wysokiej jakości stali odpornej na korozję. W niektórych modelach zegarków swobodnie można umyć dłonie w innych należy unikać kontaktu z wodą. Nie ma obawy o skorodowanie metalowych części, a w tym bransolety. Bransolety czasomierzy również wykonane są z tej samej stali, co koperty. Dodatkowo bransolety mają regulowaną długość przez wypinanie ogniw, co jest procesem odwracalnym. Wypięte ogniwa można wstawić do bransolety. Bransolety posiadają także zamknięte i regulowane zapięcie motylkowe jednostronne. Zabezpiecza to zegarek przed spadnięciem z dłoni przy rozpięciu się klamry.

Paski wykonywane są ze skóry naturalnej, delikatnej i wzmacnianej w większości wypadków nitką, która zabezpiecza pasek przed rozwarstwieniem. Paski także mają regulowaną długość. Zaletą zegarka na pasku jest to, że po zmianie klasycznego paska na inny koloru, można uzyskać zupełnie nowy zegarek.

Szkło osłaniające mechanizm i szczelność

Szkła dostępne w zegarkach Tommy Hilfiger to szkła mineralne. Prezentują one średni stopień skali twardości. Są odporne na niewielkie uderzenia i w jakimś stopniu są odporne na zarysowania. Przedmiotami, które zarysują szkoło w zegarkach Tommy Hilfiger to stalowe klucze czy inne twarde przedmioty użytku codziennego.

Czasomierze Tommy Hilfiger mają w zdecydowanej większości szczelność 3 ATM lub 5 ATM. W tych klasach szczelności można umyć dłonie w zegarku, zachlapać czy spacerować w nich po deszczu bez obaw o zalanie. Na uszczelkę nie może być wywierany nacisk ciśnienia wody a na sam zegarek -strumień wody, gdyż wtedy może dojść do zalania.

Mechanizmy zegarków Tommy Hilfiger to sprawdzone mechanizmy na baterię. Zaleta zegarków bateryjnych jest to, że są dokładne i nie prezentują opóźnień tak jak zegarki automatyczne czy zegarki mechaniczne. Czas pracy baterii to około 2 lata, w zależności od ilości funkcji i częstotliwości ich używania.

Zegarki Tommy Hilfiger to połączenie nietuzinkowej mody z dobrą jakością w przystępnej cenie. Zaletą kolekcji jest uniwersalizm modowy i szeroka oferta wzornictwa. Elegancki mężczyzna czy nietuzinkowa kobieta z całą pewnością wybiorą model idealny dla siebie z kolekcji Tommy Hilfiger.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również