Niedziela u szejka

Strona główna » Blog » Niedziela u szejka

Niedziela u szejka

To była wyjątkowa niedziela. Na warszawskim torze wyścigów konnych zjawili się wielbiciele koni czystej krwi arabskiej. Podczas 10 gonitw rozgrywanych w ramach 4. Dni Emiratów Arabskich mieli szansę zobaczyć najlepszych dżokejów w akcji. W centrum uwagi były też samochody Porsche, kreacje Macieja Zienia i Łukasza Jemioła, biżuteria Scallini i buty Kazar.

Na zaproszenie szejka Mansoora Bin Zayed Al Nayana, wicepremiera Abu Dhabi gwiazdy, szejkowie, ambasadorowie, biznesmeni spędzili czas w ekskluzywnej strefie VIP. Spod eleganckich namiotów ustawionych wewnątrz toru wyścigowego kibicowali najlepszym dżokejom podczas biegu o 29. Nagrodę Europy i paniom w biegu amazonek zaliczanym do mistrzostw świata. Przy dźwiękach arabskiej muzyki delektowali się doskonałym szampanem, palili wodne fajki i oglądali nie tylko gonitwy. Dużym zainteresowaniem cieszyły się luksusowe jachty i samochody Porsche. Wśród pań emocje wzbudził „zaczarowany ogród”. Na końcu strefy VIP przechadzając się wzdłuż idealnie przyciętych żywopłotów podziwiały wystawione kreacje najbardziej wziętych polskich projektantów Macieja Zienia i Łukasza Jemioła, biżuterię Scallini i buty Kazar. Marka słynąca z doskonałej jakości i elegancji jak żadna inna pasowała do luksusowej strefy VIP, a jej ekskluzywne buty z jesienno-zimowej kolekcji idealnie „zgrały się” z prezentowanymi kreacjami. Wysokie szpilki pasowały do zwiewnych sukni, z których słynie Zień. Za to ciężkie motocyklowe buty dopełniały ubrania Jemioła.

Na Służewcu wśród ponad czterech tysięcy widzów nie zabrakło gwiazd. Można było spotkać trio z „Top model” czyli jurorów Katarzynę Sokołowską, Dawida Wolińskiego i Marcina Tyszkę. Byli też Mariola Bojarska- Ferenc, Olivier Janiak i Robert Kozyra. Wszyscy goście świetnie się bawili obstawiając wyniki gonitw. Z każdej strony słychać było głosy, że to był fantastycznie spędzony czas.

[nggallery id=5004]

2013-09-02T07:35:20+00:002 września 2013|Styl|

Może zainteresuje Cię również: