Strona główna » Blog » Niech geje myślą o seksie!

Niech geje myślą o seksie!

– ‎Co chwila spotykam i poznaję osoby, które sprzedają się za pieniądze lub bzykają się na każdej imprezie z kimś innym. Żyją obsesją seksu, nie mają stałych związków, nawet ich to nie interesuje, taki przemiał… Ja nie kapuję takiego systemu i gardzę tym, mając w dupie, że komuś się to nie podoba... – powiedziała Dżaga (sobowtór piosenkarki Dody) twórcom kampanii „Myśl! …o seksie”. Promuje ona wśród gejów bezpieczny seks po to by uniknąć zakażenia wirusem HIV.

Kampania Stowarzyszenia Podwale Siedem wystartowała na początku października i skierowana jest do wszystkich mężczyzn miewających stosunki seksualne z mężczyznami, w tym również do gejów. Tym razem postawiono na coś innego. Przeprowadzono serię wywiadów z osobami ważnymi dla środowiska GBT w Polsce, zapytano ich o najintymniejsze szczegóły

Jakub Janiszewski, dziennikarz radia TOK FM i Gazety Wyborczej: – Kiedyś chyba byłem bardziej perwersyjny, a teraz seks kojarzy mi się z przyjaźnią, z czymś ciepłym. Nie musi się wynikać z wielkiej romantycznej miłości aż po grób, niekoniecznie musi być monogamiczny.

Robert Biedroń, członek Zarządu Kampanii Przeciw Homofobii, poseł na sejm z ramienia Ruchu Palikota: – W Polsce seks jest bardzo stabuizowany. Jesteśmy molestowani dulszczyzną i hipokryzją. Wprowadzanie jednak strachu do tej patologii seksualnej, byłoby krzywdą. Bardziej chodzi tu o brak wiedzy – na temat naszego ciała, bezpieczniejszych zachowań. Myślę, że warto się zastanowić, jak to przełamywać.

W każdą sobotę o godz. 16:00 na stronie kampanii mysloseksie.pl publikowany jest premierowy wywiad.

Edukacyjnym elementem kampanii jest baza wiedzy powstała z zebranych w jednym miejscu materiałów informacyjnych większości organizacji pozarządowych, zajmujących się profilaktyką HIV/AIDS.

źródło:kampaniespoleczne.pl

2018-03-14T10:23:43+00:0018 października 2011|Związki|

Może zainteresuje Cię również: