Strona główna » Blog » „Nie mogę się doczekać przyjazdu do Polski” – mówi Paul McCartney!

„Nie mogę się doczekać przyjazdu do Polski” – mówi Paul McCartney!

Już 22 czerwca warszawska publiczność weźmie udział w niepowtarzalnym wydarzeniu, jakim z pewnością będzie koncert Paula McCartney’a. „To się naprawdę dzieje – przyjeżdżam do Polski!” – powiedział główny bohater tego wydarzenia, zapraszając polskich fanów na Stadion Narodowy.

Trasa „Out There!” pokonuje kolejne przystanki na drodze do naszego kraju. W entuzjastycznych relacjach z dotychczasowych występów McCartney’a przeważa zachwyt fantastyczną formą i głosem muzyka. Powtarza się także opinia, że wielkim atutem koncertów są świetny kontakt z publicznością oraz energia, jaką tryska McCartney. Przez niemal 3 godziny wykonuje prawie 40 utworów, pomiędzy piosenkami racząc widzów wspomnieniami z czasów młodości. Opowiada między innymi o swoich związkach z Georgem Harrisonem i Johnem Lennonem, zdradza także kulisy powstania niektórych piosenek. Na ogromnych ekranach widzowie mogą oglądać zdjęcia z dzieciństwa muzyka oraz fotografie dokumentujące okres współpracy z The Beatles.

Na koncerty przychodzą 60-latkowie, który słuchali grupy The Beatles jako nastolatkowie, 40-letni ojcowie przyprowadzający swoje dorastające dzieci, nie brak też przedstawicieli młodego pokolenia fanów twórczości legendarnej grupy. Wielopokoleniową publiczność łączy miłość do dobrej muzyki i żywiołowa radość, jaką okazują słuchając swoich ukochanych piosenek: „Hey Jude”, „Ob-La-Di, Ob-La-Da” czy „Let It Be”.

Koncert w Warszawie zapowiada się na wydarzenie szczególne, bo Paul McCartney wielokrotnie powtarzał, że z naszym krajem łączą go emocjonalne więzi i ma wśród Polaków wieli przyjaciół. Swoich fanów znad Wisły muzyk zaprasza w następujący sposób:

Jeszcze przed nadchodzącą „muzyczną ucztą” warto przekonać się, jak McCartney rozgrzewał się wspólnie z muzykami przed swoim koncertem w Orlando w USA. Być może już niedługo to samo będzie się działo za kulisami na Stadionie Narodowym…

Tych, którzy kupili już bilety na koncert na Stadionie Narodowym, ucieszy na pewno wiadomość, że podczas całego wydarzenia obiekt będzie przykryty dachem. Dla tych, którzy nie zdążyli wejść w posiadanie własnego biletu na koncert McCartney’a – równie dobra wiadomość. Bilety ze specjalnej, limitowanej puli są do kupienia już od 129 zł (do nabycia na www.livenation.pl).

Paul McCartney On The Run tour - Guadalajara, Mexico Paul McCartney Paul McCartney Paul McCartney On The Run tour - Mexico City, Mexico

2018-03-14T08:07:44+00:0013 czerwca 2013|Gwiazdy, Kultura|

Może zainteresuje Cię również: