Pasuje_mi_Jablko_szkice

Nie kupuj kota w worku – sprawdź, co naprawdę Ci pasuje!

PasujeMi to portal dla kobiet, które szukają inspiracji oraz lubią eksperymentować, bawić się modą. Jako pierwszy serwis w Polsce, Pasujemi.pl umożliwia kupowanie i dopasowywanie ubrań do sylwetki.

Wystarczy odpowiedzieć na kilka prostych pytań, aby określić swój typ sylwetki oraz dopasować do niej propozycje odzieży z najnowszych kolekcji najlepszych marek, dostępnych na podstronach portalu.  Ta funkcjonalność serwisu to odpowiedź na dylematy klientek sklepów online, związanych ze zwrotem towaru zakupionego „w ciemno”, bez przymierzania. 

PasujeMi to również propozycje gotowych stylizacji, polecanych przez profesjonalistów z branży fashion. Oprócz tego, dzięki prostemu kreatorowi stylizacji, każda kobieta może przez chwilę poczuć się jak projektantka, a także sprawdzić, które części garderoby najlepiej do siebie pasują. Portal umożliwia dzielenie się własnymi pomysłami na stylizacje, jest więc doskonałym narzędziem dla trendsetterów.Można tu znaleźć można zarówno propozycje odzieżowe topowych marek, jak i małych manufaktur oraz nieznanych ale zdolnych projektantów. Projekt otwarty na współpracę z potencjalnymi partnerami: sklepami, projektantami i producentami odzieży.  

Portal PasujeMi to efekt pracy Katarzyny i Luizy, dwóch pasjonatek mody, które dostrzegając lukę w ofercie sklepów internetowych z branży fashion, postanowiły wziąć sprawy we własne ręce i stworzyć platformę pozwalającą na dobieranie odzieży do sylwetki kupujących. Zakupy w Internecie to loteria. Wybierasz swój kolor i rozmiar, a po otrzymaniu przesyłki okazuje się, że sukienka nie leży na tobie tak fantastycznie jak na fotomodelce. W dodatku nie tworzy całości z żakietem i szpilkami, które zamierzałaś do niej założyć – tłumaczy Luiza Tymińska.

– Brak możliwości zmierzenia, a co się z tym wiąże zakupy w ciemno, przysparzają klientkom rozczarowań i niepotrzebnych kłopotów ze zwrotem towaru – dodaje Katarzyna Burda. – Ponieważ same doświadczyłyśmy takich sytuacji, postanowiłyśmy coś z tym zrobić. Zainspirował nas sukces stylistek Trinny i Susannah. Zaczęłyśmy szukać możliwości dofinansowania naszego projektu – opowiada Kasia.

Możliwości było kilka, z czego najlepszą okazała się dotacja ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Złożyłyśmy wniosek, otrzymałyśmy dotację i szybko stworzyłyśmy portal PasujeMi.pl, z którego jesteśmy naprawdę dumne. Warto robić zakupy właśnie poprzez nasz sklep, ponieważ u nas każda kobieta może dopasować garderobę do siebie, a dodatkowo pobawić się w stylistkę – Luiza uśmiecha się tajemniczo. Założycielki portalu podkreślają, że obecnie szukają potencjalnych partnerów i chętnie nawiążą współpracę z projektantami, sklepami i producentami odzieży, a także ze stylistami.

Pasuje_mi_gruszka_szkice

Pasuje_mi_Jablko_szkice

Pasuje_mi_klepsydra_szkice

Podziel się wiadomością:

Polecamy również