zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Nie daj się zrobić w jajo!

Nie daj się zrobić w jajo!

Od połowy kwietnia do Świąt Wielkanocnych na terenie Arkadii (Warszawa) potrwają działania operacyjne, mające na celu uwrażliwienie Klientów na problem kradzieży w gorącym, przedświątecznym okresie. To kolejny etap współpracy Arkadii z Policją w ramach programu edukacyjno-profilaktycznego „Strefa Bezpiecznych Usług”.

Celem działań, prowadzonych na terenie Arkadii przez policjantów Wydziału Wywiadowczo-Patrolowego Komendy Stołecznej Policji, jest uświadomienie klientom, jaką rolę w kwestiach zapobiegania kradzieżom kieszonkowym odgrywają świadome i racjonalne zachowania w trosce o własne bezpieczeństwo. Nagłośnienie akcji wywiadowczej poprzez wręczanie przez nieumundurowanych policjantów na terenie Arkadii ulotek z hasłem „Nie daj się zrobić w jajo” oraz wywieszenie plakatów informujących o tym, jak uniknąć zagrożenia z pewnością przyniesie oczekiwane efekty. Istotą akcji na terenie Arkadii jest bowiem edukacja.

Policja szacuje, że w wyniku poprzednich edycji akcji, prowadzonych w środkach komunikacji miejskiej, na dworcach, lotnisku, w lokalach gastronomicznych oraz w Arkadii, kieszonkowa kradzież na terenie Śródmieścia znacząco spadła, kieszonkowcy unikają bowiem miejsc, nagłośnionych jako szczególnie patrolowane.

2018-03-14T11:23:42+01:0014 kwietnia 2011|Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: