Nie będzie zgody wśród jurorów „Project Runway”

Strona główna » Blog » Nie będzie zgody wśród jurorów „Project Runway”

Nie będzie zgody wśród jurorów „Project Runway”

Ruszyły zdjęcia do nowego reality-show „Project Runway”, w którym trzynastu młodych projektantów będzie zmagać się z różnymi modowymi zadaniami. Wszyscy zamieszkają w jednym domu, a co tydzień jeden z uczestników, który najsłabiej wykona swoje zadanie, odpadnie. Mariusz Przybylski, jeden z jurorów zdradza, że oceny niektórych jurorów będą zupełnie inne od pozostałych.

– Nasze zdania się czasami totalnie różnią – przyznaje projektant w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

W skład jury, oceniającego młodych projektantów, weszli modelka Anja Rubik, właścicielka marki La Mania Joanna Przetakiewicz oraz projektanci Tomasz OssolińskiMariusz Przybylski.

– Jesteśmy takim fajnym, zgranym jury. Zgranym w tym sensie, że potrafimy dać tym ludziom jakąś lekcję. Potrafimy im dać coś, co będzie dla nich ważne. Dobrze, że jest Anja Rubik, która też inaczej na to spojrzy, ale też w bardzo profesjonalny sposób. Jest w jury Joanna Przetakiewicz, która też na to spojrzy od bardziej biznesowej strony, a niewątpliwie na tym się zna bardzo dobrze – ocenia Mariusz Przybylski.

Przybylski jednocześnie podkreślił, że wybór zwycięzcy nie będzie łatwy, bo do show dostali się bardzo zdolni projektanci.

– Potwierdza się to, co mi się zawsze wydawało, że mamy mnóstwo zdolnych, młodych ludzi. Niestety nie mamy pieniędzy na to, by tę modę promować, by ją pokazywać – powiedział projektant.

W polskiej edycji „Project Runway” zwycięzca otrzyma m.in. nagrodę pieniężną oraz wsparcie w stworzeniu własnej kolekcji w jednej ze znanych firm odzieżowych. Emisja programu wiosną 2014 w TVN.

2013-11-26T10:23:23+00:0026 listopada 2013|Rozrywka|