Strona główna » Blog » NAWILŻAJĄCO – ODŻYWCZY BALSAM DO CIAŁA UREA 10%

NAWILŻAJĄCO – ODŻYWCZY BALSAM DO CIAŁA UREA 10%

NAWILŻAJĄCO – ODŻYWCZY BALSAM DO CIAŁA UREA 10%

z serii BodyCaremed+ Eveline Cosmetics

INTENSYWNA KURACJA NAWILŻAJĄCA DLA SKÓRY PRZESUSZONEJ

DELIKATNOSC DLA SKÓRY

WYSOKA SKUTECZNOSC

UNIKALNA KOMPOZYCJA NAWILZAJACA

NAWILŻAJĄCO – ODŻYWCZY BALSAM DO CIAŁA UREA 10% marki Eveline Cosmetics powstał na bazie skoncentrowanego 10% UREA, kwasu hialuronowego i Nutri Hydration System™. Balsam natychmiast nawilża, regeneruje i łagodzi 7 oznak dyskomfortu (suchość, szorstkość, napięcie, odwodnienie, swędzenie, podrażnienie, zaczerwienienie). Łagodna formuła, oparta na skutecznych składnikach, takich jak: allantoina, masło Shea i D-panthenol zapewnia komfort również skórze ekstremalnie przesuszonej, wrażliwej i reaktywnej – optymalnie nawilża 24H i działa jak łagodzący kompres.

UREA 10% – to jeden z najbardziej skutecznych składników nawilżających i odbudowujących barierę naskórka, skutecznie nawilża, regeneruje, zmiękcza i trwale poprawia zdolność skóry do wiązania wody. Wzmacnia naturalne funkcje ochronne skóry. Łagodzi swędzenie, wygładza suchą, szorstką skórę i pobudza naskórek do odnowy.

Cena: ok. 14,99 zł / 350 ml

NOWOŚĆ

BodyCare MED+ to zaawansowana seria kosmetyków do pielęgnacji ciała, opracowana w ścisłej współpracy z dermatologiem. Wyróżnia ją wysoka zawartość składników aktywnych i optymalna tolerancja nawet w przypadku najbardziej wrażliwej skóry.

 

Eveline Cosmetics, www.eveline.eu

 

2018-02-16T05:51:55+00:006 grudnia 2017|Kosmetyki|