Naturalnie gęste włosy

Przedłużanie włosów staje się zabiegiem coraz bardziej popularnym w Polsce. Coraz więcej Polek decyduje się na przedłużenie włosów na specjalne okazje, takie jak ślub, lub po prostu, żeby nie czekać aż włosy same odrosną. Jednak niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że stosując popularne metody przedłużania włosów, takie jak Racoon, możemy uzyskać efekt zagęszczenia fryzury.

Mnogość preparatów do zwiększania objętości włosów dostępnych w sklepach świadczy o zapotrzebowaniu na takie usługi. Polki, często obdarzone delikatnymi włosami, szukają rozwiązań, które pomogą im cieszyć się gęstymi włosami. Zabieg zagęszczania włosów może być doskonałym rozwiązaniem dla osób borykających się z problemem rzadkich włosów.

Zabieg ten polega na zwiększeniu objętości włosów kobiety poprzez doczepienie pasemek wykonanych z naturalnych włosów, głównie słowiańskich. Niezwykle ważna jest grubość doczepionego pasemka, którą ustala się indywidualnie, odpowiednio do gęstości włosów. Do zagęszczania używa się znacznie mniejszej liczby pasemek niż podczas zabiegu przedłużania, a ich długość odpowiada długości naszych własnych włosów. Włosy po zabiegu zagęszczania wyglądają całkowicie naturalnie i zachowują się jak nasze własne.

Dzięki zabiegowi zagęszczania włosów, możemy cieszyć się pięknymi, gęstymi włosami i układać je na wiele sposobów. Teraz tylko od Ciebie będzie zależało w jaki sposób ułożysz włosy. Należy jednak pamiętać, że zabiegi zagęszczania i przedłużania, są zabiegami upiększającym skierowanymi do osób z naturalnie cienkimi i rzadkimi, ale zdrowymi włosami.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również