pielęgnacja skóry

Naturalna pielęgnacja skóry. Maseczki z glinką Delia Cosmetics

Glinka kosmetyczna to naturalny kosmetyk, którego niezwykłe właściwości są znane od wieków. Zależnie od rodzaju, pozwala dogłębnie oczyścić skórę, rozjaśnić przebarwienia, zlikwidować niedoskonałości skóry i zredukować widoczność rozszerzonych porów. Firma Delia Cosmetics przygotowała linię maseczek z naturalną glinką, która pozwoli wykorzystać jej dobroczynne właściwości podczas domowej pielęgnacji skóry. Maseczka z różową glinką z zawartością ekstraktu z kasztanowca, wzmacnia i wygładza skórę. Maseczka z glinką kakaową z dodatkiem wyciągu z imbiru zwalcza oznaki starzenia się skóry, dotleniając i regenerując ją. Natomiast do cery trądzikowej idealna będzie maseczka z zieloną glinką i ekstraktem z oczaru, zmniejszająca wydzielanie sebum i oczyszczająca skórę.

 Delia Dermo System Maseczka z Różową Glinką

KURACJA UELASTYCZNIAJĄCA I ŁAGODZĄCA

Maseczka z delikatnej, różowej glinki doskonała do cery tłustej i mieszanej. Glinka różowa jest produktem naturalnym, a jej kompleksowe właściwości pielęgnujące wynikają ze szczególnej struktury glinki oraz obecności w niej licznych mikroelementów i soli mineralnych. Produkt łagodnie ściąga pory i wygładza skórę, a systematyczne stosowany zapewnia wzmocnienie skóry. W rezultacie odzyskując naturalny koloryt, staje się ona świeża, gładka i aksamitna. Oryginalna kompozycja maseczki, łącząca różową glinkę z ekstraktem z kasztanowca, a w szczególności z jego aktywnym składnikiem escyną, zapewnia wzmocnienie i poprawę elastyczności skóry.

Jedno opakowanie maseczki wystarcza na 2 zabiegi (2 x 10 g)

Cena: 4,80 PLN

DermoSystem glinka rozowa CMYK

Maseczka z Kakaową Glinką KURACJA DOTLENIAJĄCA I ODMŁADZAJĄCA

Maseczka z naturalnej, kakaowej glinki doskonała do cery mieszanej, tłustej i zanieczyszczonej wymagającej kuracji dotleniającej. Glinka kakaowa jest produktem naturalnym. Maseczka poprawia strukturę skóry, zapobiegając pierwszym oznakom jej starzenia. Doskonale dotlenia i przygotowuje skórę do przyjęcia składników aktywnych. Regularnie stosowana kuracja oparta na oryginalnej kompozycji maseczki, łączącej kakaową glinkę i ekstrakt z imbiru znacznie poprawia wygląd skóry absorbują nadmiar wydzielanego sebum.

Jedno opakowanie maseczki wystarcza na 2 zabiegi (2 x 10 g)

Cena: 4,80 PLN

DermoSystem glinka kakaowa CMYK

Maseczka z Zieloną Glinką

KURACJA TONIZUJĄCA

Maseczka z naturalnej, zielonej glinki doskonała dla cery tłustej oraz zmęczonej, wymagającej regeneracji
i odświeżenia. Posiada wspaniałe właściwości kojące, odświeżające i absorbcyjne, skutecznie zmniejszając wydzielanie sebum i zwężając pory. Oryginalna kompozycja maseczki, łącząca zieloną glinkę z
ekstraktem z oczaru stosowana regularnie, działa ściągająco, tonizująco i oczyszczająco.

Jedno opakowanie maseczki wystarcza na 2 zabiegi (2 x 10 g)

Cena: 4,80 PLN

 

DermoSystem glinka zielona CMYK

Podziel się wiadomością:

Polecamy również