zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Natalia Siwiec, Miss EURO 2012 w Playboy’u!

Natalia Siwiec, Miss EURO 2012 w Playboy’u!

Natalia Siwiec – nieoficjalna Miss Euro 2012 – dziewczyna, która wzbudza zainteresowanie odkąd pojawiła się na stadionie podczas EURO 2012 na meczu Polska – Rosja.  Mogłaby uwieść Ronaldo, ale nie chciała. Piękna, uwodzicielska i niezwykle szczera Natalia Siwiec – więcej w niezwykle zmysłowej sesji oraz w wywiadzie z „Miss Euro” w najnowszym Playboyu. Zdjęcia, które każdy kibic powinien zobaczyć.

PLAYBOY: Powiedziałaś, że mogłabyś uwieść Ronaldo, ale nie chciałabyś. Jakiego piłkarza CHCIAŁABYŚ uwieść?
Natalia Superkąskiem i ekstrapiłkarzem jest Mario Balotelli, który stał się bohaterem Euro. Jeśli nie miałabym faceta, to zainteresowałby mnie Mario.

Ponadto w najnowszym Playboyu:

WYWIAD: Włodzimierz Szaranowicz po raz 16. będzie komentował igrzyska olimpijskie, WYWIAD 46 PYTAŃ: Tomasz Majewski jedzie do Londynu po złoty medal – O wiosce olimpijskiej, o seksie, o szansach na medal.

Jak skutecznie podrywać za granicą? 7 najgorętszych miejsc na Ziemi, najsławniejsze PLAYMATES.

Przypominamy polskie dziewczyny, które trafiły na nasze rozkładówki, a później było o nich głośno: m.in. Iza Łukomska, Iza Mika.

Czym jeżdżą olimpijczycy, nowe sport wodne, porównanie biznes klas, Jason Statham – na ekrany wchodzą „NIezniszczalin 2”, a u nas profil największego twardziela współczesnego kina.

Wydanie PLAYBOYA ukaże się również z KARTAMI PLAYBOYA, to idealny dodatek na męskie granie w letnie wieczory.

2018-03-14T09:29:39+01:0026 lipca 2012|Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: