Naszyjnik celebrytka

Naszyjnik celebrytka – jaki wybrać?

Najnowsze trendy najczęściej pochodzą od gwiazd i osób z pierwszych stron gazet, które niewątpliwie są współczesnymi ikonami stylu. W ten właśnie sposób do świata mody przyszły naszyjniki celebrytki, czyli krótkie łańcuszki z dołączoną do nich blaszką o różnych kształtach. Symbole tego rodzaju mają swoje znaczenie, ale ich wybór zależy w głównej mierze od indywidualnych preferencji. Złota lub srebra celebrytka najczęściej ma 42 cm długości. Jest to dość krótki naszyjnik, dzięki czemu jest widoczny przy praktycznie każdej stylizacji. Ich delikatność pozwala na łączenie jej z dowolnym stylem i kolorami.

Wybierz odpowiednią długość

Naszyjnik celebrytka to minimalistyczna biżuteria z doczepioną zawieszką. Warto zatem przy poszukiwaniach zwrócić uwagę na długość łańcuszka. Przeważnie noszone są tuż przy szyi, ale nie jest to reguła. Modele z krótkim łańcuszkiem wspaniale podkreślają szyje, dlatego będą stanowiły idealny dodatek do prostych T-shirtów i zwiewnych sukienek. Te z kolei na dłuższym łańcuszku będę się idealnie komponować z koszulami z głębszym dekoltem oraz eleganckimi sukniami wieczorowymi.

Zdecyduj o kruszcu

Naszyjniki celebrytki wykonane są z rozmaitych kruszców. Do najpopularniejszych należą te pozłacane, dzięki czemu minimalistyczny naszyjnik wygląda o wiele bardziej efektownie. Panie lubujące się w srebrnych naszyjnikach, również znajdą coś dla siebie. Ciekawym rozwiązaniem jest jednak połączeniem naszyjników celebrytek w różnorodnej kolorystyce, dzięki czemu stylizacja prezentuje się bardziej interesująco.

Dobierz symboliczną zawieszkę

Wybór blaszki przy celebrytce to także sposób wyrażania siebie i swoich emocji. Serce oznaczać może miłość, a koniczynka to symbol szczęścia i powodzenia. Celebrytka z nieskończonością to wspaniały prezent dla przyjaciółki, który oznacza deklarację długotrwałej przyjaźni. Równie popularne są modele z imionami. Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze symbole tych naszyjników:

  • Serce – symbol miłości, oznacza stan zakochania i szczęścia, czasem to również znak współczucia i oddania,

  • Gwiazdka – szczęście lub nowy początek,

  • Koniczynka – symbol ma przynosić posiadaczowi szczęście,

  • Kluczyk – szczęście w rodzinie i spokój w domu,

  • Ważka – szczęście, powodzenie oraz fortunę,

  • Nieskończoność – nierozerwalne, wieczne uczucie zarówno miłości jak i przyjaźni,

  • Krzyżyk lub aniołek – symbole tego rodzaju mają za zadanie chronić oraz zapewniać błogosławione życie.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również