Strona główna » Blog » Nanowoda w paście do zębów

Nanowoda w paście do zębów

Promienny i piękny uśmiech to podstawa naszego dobrego wyglądu. Świadczy on nie tylko o naszej urodzie, ale również o zdrowiu. Nieodpowiednia higiena jamy ustnej może być przyczyną różnych dolegliwości, takich jak: próchnica, choroby dziąseł, nadwrażliwość zębów czy nieprzyjemny zapach z ust. Jak temu zaradzić? Prezentujemy najnowszy produkt firmy Nantes pastę do zębów o wyjątkowych właściwościach.

Gdzie tkwi jej unikatowość?
Pasta do zębów* NANTES oparta jest na nanocząsteczkach hydroksyapatytu, czyli łatwo przyswajalnego wapnia. Stanowi on mineralne rusztowanie tkanki łącznej, odpowiedzialnej za mechaniczną wytrzymałość kości. Materiał ten jest niezastąpiony w przypadku występowania głębokich kieszeni kostnych, pionowych i poziomych zanikach kości przy zębach paradonotycznych.

Pasta jest efektem wieloletnich starań i doświadczeń lekarzy Centrów Stomatologicznych STOMADENT. Innowacyjne wykorzystanie hydroksyapatytu zapewni najlepszą ochronę przed chorobami przyzębia, próchnicą i kamieniem nazębnym. Pastę można stosować także profilaktycznie w celu zapobiegania chorobom dziąseł.

*Pasta powstała przy wsparciu Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Innowacyjna Gospodarka.

2018-03-14T11:12:30+00:0030 maja 2011|Kosmetyki|

Może zainteresuje Cię również: