Strona główna » Blog » Nakrapiane legginsy

Nakrapiane legginsy

Wiosna jak typowa kobieta – dość często nie potrafi się zdecydować. My godzinami stoimy przed otwartą szafą, ona walczy z dylematem czy bliżej jej do zimy czy też może do lata. Gatta znalazła rozwiązanie obu tych problemów. W naszej garderobie nie powinno zabraknąć nakrapianych legginsów. Wówczas nie tylko nie zaskoczy nas kapryśna o tej porze roku pogoda, ale też postawimy dużą kropkę nad naszym modnym wiosennym wizerunkiem.

Nakrapiane legginsy Rino to ciekawa propozycja dla kobiet, które uwielbiają podkreślać swoją sylwetkę i czuć się swobodnie. Odważny wzór mówi sam za siebie. Przyciąga spojrzenia i dodaje seksapilu. Takie dopasowane spodnie można nosić do wszystkiego – pod warunkiem, że góra utrzymana jest w jednej tonacji kolorystycznej i koresponduje z bogatym wzorem legginsów. Zestaw je więc z tuniką, luźną bluzką koszulową lub krótka sukienką.

Nakrapiane legginsy Rino to całkiem nowa propozycja Gatty na wiosnę. Dla kobiet, które cenią wygodę i jednocześnie lubią zaskakiwać ciekawym wzorem. Jeansowy kolor legginsów jest ponadczasowy i pasuje niemalże do każdej stylizacji” – mówi Małgorzata Barton, Szefowa Marketingu Gatty.

Te i inne wzory legginów można znaleźć we wszystkich salonach Gatty na terenie całego kraju. Ich cena wynosi 29,90 zł, a grubość 60 DEN idealnie pasuje na obecną, kapryśną porę roku.

2018-03-14T11:21:21+00:0027 kwietnia 2011|Moda|

Może zainteresuje Cię również: