Największa na świecie Parada Labradorów! - ModaiJa

Największa na świecie Parada Labradorów!

Strona główna » Blog » Największa na świecie Parada Labradorów!

Największa na świecie Parada Labradorów!

W weekend w Warszawie w ramach programu społecznego „Pomóżmy Razem” odbyła się już po raz trzeci Parada Labradorów.

Jak twierdzą właściciele i fachowcy – psów rasy, która najlepiej sprawdza się w pracy i zarazem jest najbardziej przyjacielska dla człowieka! W tym roku przemarsz był kulminacyjnym momentem całodniowej imprezy z licznymi atrakcjami dla rodzin z dziećmi. Imprezy, podczas której świętowano 5. urodziny programu „Pomóżmy Razem” zainicjowanego przez markę Velvet.

W Paradzie udział wzięli właściciele, miłośnicy i opiekunowie labradorów, Ewelina Flinta, Adam Sztaba, prowadzący imprezę Marcin Prokop oraz Katarzyna Dowbor, ambasadorka programu społecznego „Pomóżmy Razem”.

Ideą Parady Labradorów jest wsparcie organizacji szkolących psy do zadań specjalnych. Jak co roku, za każdy kupiony przez uczestników pakiet startowy sponsor akcji, producent marki Velvet, przekaże 15 zł na cele organizacji szkolących terapeutów, psy ratownicze oraz psy pomagające osobom z niepełnosprawnością i osobom niewidomym.
Podczas tegorocznej, III edycji imprezy, swoje niezwykłe umiejętności zaprezentowały psy pracujące jako psy ratownicze, terapeuci, psy serwisowe oraz psy przewodnicy z dziesięciu organizacji objętych programem „Pomóżmy Razem”.
Nie zabrakło i innych atrakcji, takich jak, m.in. największa sesja fotograficzna psów rasy labrador retriever, czy bezpłatne porady weterynaryjne dla właścicieli labradorów. Zwieńczeniem dnia była oczywiście Największa III Parada Labradorów.

[nggallery id=1722] [nggallery id=1723]
2018-03-14T10:35:08+00:00 29 sierpnia 2011|Styl|