zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Najsłynniejsza drag queen świata

Najsłynniejsza drag queen świata

Oto RuPaul, najsłynniejsza drag queen świata w roli gospodarza, mentora i źródła inspiracji w reality show Być jak Drag Queen.

RuPaul odgrywa w programie podwójną rolę: jako kobieta ocenia i decyduje o być albo nie być uczestników, jako mężczyzna wspiera ich i pomaga przygotować się do każdego zadania, przed jakim stają. W rywalizacji udział biorą najbardziej kontrowersyjni, skandalizujący, utalentowani i nieziemsko piękni transwestyci z całych Stanów, walczący o tytuł (i koronę) królowej wśród drag queen.

Z uczestnikami pracują top modelki, znani projektanci i idole amerykańskiej publiczności. Co tydzień, po ostrych zmaganiach pełnych stresu, ale i splendoru po owacyjnie przyjmowanych występach, jeden z uczestników odpada z programu, aż do wyłonienia prawdziwej królowej amerykańskich drag queen.

W jednym z odcinków RuPaul tak opisuje program: „Musicie pamiętać, każda z nas jest królową… a więc będzie się działo!” RuPaul mówi także, jakie cechy powinien posiadać pretendent do korony: „Szukamy charyzmy, wyjątkowości, tupetu i talentu. Uczestnicy programu to osoby, które stawiły czoła przeciwnościom i zamieniły je w coś pięknego i dającego siłę”.

[nggallery id=1410]

PREMIERA: Być jak Drag Queen
Od 9 lipca w weekendy o 22.00

2011-07-07T07:37:39+01:007 lipca 2011|Gwiazdy|

Może zainteresuje Cię również: