Strona główna » Blog » Najpierw ją kroił, a teraz się z nią żeni!

Najpierw ją kroił, a teraz się z nią żeni!

KSIĄŻĘ CYRKOWCÓW NA ŚLUBNYM KOBIERCU: najpierw kroił swoją narzeczoną, a teraz się z nią żeni.

24 września w Warszawie, dzień po premierze Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Cyrkowej, weźmie ślub Kamil Zalewski, gwiazda telewizyjnego show Gwiezdny Cyrk. To artysta reprezentujący już ósme pokolenie mistrzów sztuki cyrkowej w rodzinie Zalewskich. Narzeczona Kamila – Aneta jest akrobatką, a jednocześnie jego partnerką w pokazach iluzjonistycznych. Kamil regularnie „kroi” ją na scenie na pół, a potem „skleja”. Teraz bierze z nią ślub.

– Nasza ceremonia odbędzie się dzień po premierze Festiwalu. Nieprzypadkowo wybraliśmy tę datę. Wtedy przyjeżdżają na niego nasi przyjaciele z cyrkowego świata: artyści, jurorzy, fani cyrku. Będą mogli razem z nami uczestniczyć w tej wyjątkowej uroczystości – wyjaśnia Kamil Zalewski.

Tradycyjny ślub artystów cyrkowych, poprzedzony barwnym, wesołym i głośnym korowodem zapowiada się na niecodzienne wydarzenie – w Warszawie taka impreza odbędzie się po raz pierwszy. Młoda para w asyście cyrkowych przyjaciół ubranych w sceniczne kostiumy, pracowników cyrku w uniformach, gości i mieszkańców Warszawy wyruszy z Pl. Teatralnego w kierunku kościoła Św. Anny na Krakowskim Przedmieściu Tam o godzinie 14.00 zacznie się uroczystość zaślubin. W korowodzie nie zabraknie także pupilków Zalewskich – wielbłądów o imionach Blondyn i Blanca, które swoich grzbietów użyczą artystom – akrobatom z Kenii.

Na ślubie Anety i Kamila zaśpiewa 10 letni Tomas Ringel z Czech, finalista czeskiej edycji Mam Talent, obdarzony niesamowitym talentem wokalnym. Tomas kształcił swój głos u nauczycielki śpiewu Ewy Farny. Tomas to zarazem syn artystów występujących na festiwalu (jego tata tresuje lwy, a mama prezentuje pokaz z kołami hula-hop).

Po ceremonii ślubnej goście pojadą do CYRKU ZALEWSKI, gdzie wraz z widownią obejrzą specjalny pokaz koni Palomino prezentowany przez nowożeńców ubranych w weselne stroje.

Przyjęcie weselne dla 200 osób odbędzie się w „Domu Gościnnym Zalewskich” w Parzniewie koło Pruszkowa.
Na przyjęciu grać zespół muzyczny Vini Band, który występował już z takimi gwiazdami polskiej estrady jak Maryla Rodowicz, Ewa Bem, czy Zbigniew Górny. Zespół grał także m.in. na weselu Kasi Cichopek i Marcina Hakiela.

2018-03-14T10:30:38+00:0014 września 2011|Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: