Najpiękniejsza Polka odlatuje

Najpiękniejsza Polka odlatuje! Do pracy

Czekała na to prawie cały miesiąc, od kiedy na początku grudnia założyła koronę najpiękniejszej Polki. Miss Polski 2018 Olga Buława, królowa przestworzy, wróciła do pracy.

Najpiękniejsza Polka znowu w powietrzu

Nie zdawałam sobie nawet sprawy, jak bardzo brakowało mi lotów i jak bardzo tęskniłam za pracą – mówiła z westchnieniem Olga Buława, kiedy wreszcie stanęła przed pasażerami i powitała ich na pokładzie samolotu Embraera 175 lecącego do Szczecina. To był szczególny lot nie tylko dlatego, że po raz pierwszy leciała jako najpiękniejsza Polka i nawet na chwilę założyła szarfę i koronę. Olga urodziła się w Szczecinie, tam też chodziła do liceum. A w wyborach Miss Polski reprezentowała województwo zachodniopomorskie.

W Szczecinie na płycie lotniska czekali na Olgę przedstawiciele portu z wielkim bukietem kwiatów oraz dziennikarze. Miss Polski udzieliła kilku wywiadów i pozowała do zdjęć. Zaprosiła również przedstawicieli mediów na pokład samolotu. Kiedy w drodze powrotnej kapitan przedstawił Olgę pasażerom, otrzymała owacje na… siedząco, bo to było już po komendzie „zapiąć pasy”. Wielu z nich gratulowało jej sukcesu, prosiło o autograf i wspólne zdjęcie.

Takie dowody uznania są bardzo miłe – mówi Olga. – Uśmiech na twarzach pasażerów i wyrazy sympatii utwierdzają mnie w przekonaniu, że warto było wystartować w konkursie, ale przede wszystkim, że dzięki koronie łatwiej mi będzie nieść pomoc, wsparcie i wpływać realnie na losy innych.

Olga Buława, 27 lat, brunetka o zielonych oczach. Zodiakalny Lew, numerologiczna 11. Pochodzi ze Świnoujścia, w konkursie reprezentowała województwo zachodniopomorskie. Jest absolwentką prawa na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Prawie pięć lat temu rozpoczęła pracę stewardessy w PLL LOT. Niedawno została szefową pokładu. Najbardziej lubi trasy długodystansowe: Nowy Jork, Seul, Singapur, Los Angeles. Chciałaby kiedyś zdobyć turystyczną licencję pilota, żeby samodzielnie móc podziwiać Polskę z lotu ptaka.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również