Strona główna » Blog » Najnowsze trendy bieliźniane

Najnowsze trendy bieliźniane

Wiosna i nadchodzące trendy bieliźniane malują się w dwóch wersjach kolorystycznych: radosne, kwieciste barwy letniego sezonu i spokojne, stonowane pastele. Najwięksi światowi projektanci przedstawiają swoje najnowsze kolekcje dedykowane kobietom, przyciągając wzrok nawet tych najbardziej wymagających.

Zanim wybierzemy się na poszukiwania nowej, pięknie dopasowanej bielizny, przemyślmy kilka kwestii. Zastanówmy się czego dokładnie potrzebujemy i na jaką okazję. Jeśli mówimy o odświeżeniu garderoby business’owej, należy wziąć pod uwagę przede wszystkim kolor i teksturę materiału. Biurowe faux pas jak widoczne paski odbijające się na materiale spódnicy, czy bogato zdobiona aplikacja na staniku pod bawełnianą bluzką są nadal częstym przypadkiem.

W obecnych trendach mamy do wyboru dwie wersje kolorystyczne:

1. Kwiaty, feeria barw – idealne zestawienie do niezobowiązującego stroju casual, kiedy nie musimy stosować się do sztywnych reguł klasyki biurowej. Kolory ubrania i bielizny możemy połączyć razem według tej samej barwy lub zestawić ze sobą dwie przeciwstawne. Grunt, abyśmy czuły się wygodnie. To świetne rozwiązanie na letnie miesiące.

Trendy_wiosna_kolor

2. Pastele, stonowana elegancja – perfekcyjna kolorystyka w przypadku oficjalnych strojów, często stanowiących jeden z koniecznych wymogów w pracy. Taka bielizna powinna być „niewidzialna”, aby nie odwracać uwagi rozmówcy od przedmiotu konwersacji. Nie musi być to czysta biel, możemy troszkę poszaleć i wybrać coś z gamy pudrowych barw lub beży. Taki dobór bielizny zapewni nam komfort podczas pracy w biurze.

Trendy_wiosna_pastele

Czy znacie już swoje potrzeby? Wybrane zestawy najlepiej zamówić kurierem z dostawą do domu, co zajmuje zwykle 2-3dni robocze. Nowy sezon coraz bliżej, warto więc zrobić szybki research tych portali internetowych ze specjalnymi kolekcjami wiosennymi (www.kontri.pl), które oferują 24h czas realizacji dostawy.

Wybierz najnowsze trendy idealnie dopasowane do Ciebie!

 

2018-03-14T08:21:33+00:005 kwietnia 2013|Moda|