zegarmistrzlodz.com.pl

Najnowsza linia dresscode Kosmal Label

Strona główna » Blog » Najnowsza linia dresscode Kosmal Label

Najnowsza linia dresscode Kosmal Label

Najnowsza linia marki Kosmal Label nosząca nazwę The Guardians to propozycja o wyrazistym, miejskim charakterze. Nowoczesne, futurystyczne sylwetki wskazują na uniwersalny charakter kolekcji. Koszule, spodnie i płaszcze Kosmal Label sprawdzą się zarówno w miejskich jak i wieczorowych stylizacjach.

W kolekcji znajduje się kilka propozycji stanowiących świeżą, współczesną wariację na temat męskiego garnituru, która doskonale nadają się do pracy. Pudełkowe marynarki z nowoczesnymi detalami ma ramionach oraz wąskie spodnie to idealny zestaw dla kobiet, znudzonych tradycyjnymi garniturami, poszukujących nowoczesnej wersji klasycznego stroju do pracy.

Bardzo charakterystycznym i zwracającym uwagę elementem kolekcji są sukienki łączące futurystyczną estetykę z elegancką, klasyczną sylwetka. To sukienki, które przyciągają wzrok i zachwycają wyszukanymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi i pięknymi, wysmakowanymi detalami.

Ubrania są niezwykle dopracowane w szczegółach, doskonale wykończone i skrojone co zapewnia wygodę, której tak poszukują aktywne kobiety pragnące jednocześnie świetnie wyglądać i czuć się komfortowo.

Kolekcja jest skierowana kobiet, które lubią zwracać na siebie uwagę, przyciągać spojrzenia a jednocześnie swoim strojem jasno komunikować kim są – „miejskimi wojowniczkami”, silnymi, niezależnymi kobietami żyjącymi w wielkim mieście, które wyznają nowy, współczesny rodzaj kobiecej estetyki.

[nggallery id=5111]
[nggallery id=5112]

2013-10-28T07:26:14+01:0028 października 2013|Moda|

Może zainteresuje Cię również: