zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Najnowsza kolekcja marki L’AF – Three Sisters

Najnowsza kolekcja marki L’AF – Three Sisters

Najnowsza kolekcja marki L’AF to hołd dla relacji między kobietami, ich różnorodności i podobieństw, wspólnych celów, wzajemnego zaufania. To hołd dla kobiet odważnych, które nie wstydzą się swojej wrażliwości, identyfikując ją nie ze słabością, a z siłą. To wreszcie hołd oddany kobiecie pielęgnującej swój indywidualizm, możliwy tylko dzięki kobiecemu porozumieniu i zdolności działania razem. Jako symbol tej idei kolekcja na sezon Jesień / Zima 2018 / 2019 nosi nazwę Three Sisters.

Kim jest współczesna kobieta, jakie ma cele, pragnienia, potrzeby? Każda jest inna, nieodgadniona, wymykająca się schematom, jednak istnieje coś, co łączy je wszystkie. Jej delikatność to siła, a siła to niezależność i świadomość tego, co dla niej najlepsze. Kiedy zechce bywa dziewczynką, a kiedy zmieni się sytuacja – dojrzałą kobietą. Pełna spokoju, refleksji, rozsądku, skupienia.

Szalona, gdy uzna, że jest na to czas. Uroda to jej umysł. Ubiór to cechy charakteru, niema informacja na temat własnego wnętrza. Każda ma w sobie eteryczność i nieśmiałość, zmysłowość, intensywność, każda bywa łobuzem! Dlatego czasami ryzykuje, bo kocha odkrywać, zachwycać, doświadczać, ale tylko wtedy, gdy ma pewność, że ktoś stoi za nią, jest oparciem – zawsze i bezwarunkowo. To nie mężczyzna, a inna kobieta – matka, przyjaciółka, siostra. Kobieca więź. Miłość i bezpieczeństwo – to daje moc, z której można czerpać w nieskończoność.

O KOLEKCJI L’AF – THREE SISTERS

Tym, co tak przyciąga kobiety do mody jest możliwość wyeksponowania siebie. Strój jest najprostszym, a przy tym jakże doskonałym sposobem na pokazanie światu esencji własnej kobiecości. Pomocne w prezentowaniu własnego „ja” i wewnętrznego piękna będą ubrania z dodatkiem metalicznych akcentów i błysków. Tak obecne w nowej kolekcji L’AF!

W zimowym lookbooku nie brakuje także wyrazistych wzorów. Sprawdzą się zwłaszcza wśród indywidualistek. Każda z nas jest bowiem inna. Różnią nas charaktery, doświadczenia, przeżycia, pasje. Łączy pierwiastek kobiecy – efemeryczna mgiełka feromonów. To ona zniewala, uwodzi i kokietuje. A kiedy trzeba – dodaje siły, odwagi, wyzwala hart ducha.

Aby uchwycić swoją kobiecość, wybierz proste, podkreślające figurę kreacje. Typowo jesienne kolory, przezroczystości czy kobiece desenie będą Twoją tajną bronią. W kolekcji znajdziesz także mnóstwo propozycji cieplejszych ubrań, które subtelnie eksponują sylwetkę. Uwiecznij swoje wewnętrzne światło z ich pomocą. Pokaż je i zachwyć otoczenie!

Marka L’AF nie zapomniała także o business women. Wybierasz swoje stylizacje biurowe z pieczołowitością i oddaniem? W tej kolekcji na pewno znajdziesz coś dla siebie. Sukienki, marynarki, bluzki, spodnie i spódnice przyciągają minimalistycznym sznytem, ale spodobają się także miłośniczkom delikatnie ozdobnych detali.

Na wieczór projektanci L’AF proponują suknie i spódnice z koronkami, plisami, falbanami oraz połyskującymi motywami. Każda kreacja jest inna, niektóre są do siebie podobne – mają wspólne elementy, zaś część z nich zupełnie odmienna. Wspólnym mianownikiem wszystkich modeli jest niezmiennie kobiecość

W kolekcji jesienno-zimowej znajdziesz także wiele propozycji casualowych ubrań. Bezrękawniki, obcisłe spodnie, tuniki, kurtki czy bluzki czekają na wykorzystanie w Twoich nowych, codziennych stylizacjach!

TEAM:
Fotograf: Malwina Sulima
Modelki: Maria Marecka, Julia Kozłowska, Michalina Glen / Rebel Models
Makijaż: Natalia Makowska
Fryzury: Hair Team
Stylizacja: Mateusz Kołtunowicz
Art Director: Rafał Tylicki
Produkcja: Grupa P and V, Mały PR

2018-09-25T09:53:09+01:0025 września 2018|Moda|

Może zainteresuje Cię również: