Strona główna » Blog » Najnowsza kolekcja butów Charles Phillip

Najnowsza kolekcja butów Charles Phillip

Kropkashoes.com – sklep internetowy oferujący unikalne obuwie światowych marek – prezentuje najnowszą kolekcję damskich i męskich slippersów Charles Phillip Shanghai. Wiosenne modele oryginalnych, znanych na całym świecie butów z Szanghaju, są już dostępne w Polsce. Charles Phillip to najnowsze wzory, klasyczny kształt i najwyższa jakość ręcznie szytego obuwia.

Charles Philip Shanghai jest marką, którą można określić jako nowoczesny wymiar klasycznego stylu. Wiosenna kolekcja Charlesa Phillipa łączy w sobie głębokie, soczyste barwy, zaskakujące kontrasty i przede wszystkim niezwykłe materiały. Prawdziwi znawcy mody mogą już teraz wybierać spośród wielu kolorowych modeli, wykonanych z satyny, zamszu, a nawet prawdziwej pony hair, czyli skóry z włosiem. Pierwszy, najbardziej znany i charakterystyczny wzór to bordowo-granatowe paski.

Ekskluzywne, ręcznie szyte slippersy, zostały zaprojektowane przez Włocha Charlesa Philipa. Projektant podczas jednej z podróży do Azji, zainspirowany manufakturą chińskich szewców z Szanghaju, postanowił wyprodukować wygodne i eleganckie obuwie na każdą okazję. Obecnie każda para powstaje z pełnym zachowaniem tradycyjnych metod oraz najwyższej jakości materiałów.

Slippersy Charlesa Philipa, nazywane także loafersami, zyskały światowe uznanie i biją rekordy popularności na niemal wszystkich kontynentach. Uwielbiają i noszą je międzynarodowe gwiazdy, m.in. Rihanna i Jessica Alba. Teraz są dostępne także w Polsce, wyłącznie w sklepie internetowym www.kropkashoes.com.

Każda para oryginalnych slippersów Charles Phillip sprzedawana jest w zestawie z prawidłami oraz pokrowcem.

[nggallery id=4491]

2013-04-12T09:39:45+00:0012 kwietnia 2013|Moda|