Strona główna » Blog » NajNaj Kids – moda dla dziewczynek!

NajNaj Kids – moda dla dziewczynek!

NajNaj Kids jest polskim producentem ubrań dla dziewczynek. Marka istnieje stosunkowo krótko, bo dopiero od ponad roku, ale już podbiła serca małych fashionistek, a także… ich rodziców! 

Znakiem rozpoznawczym firmy są proste kroje i bardzo wyszukane materiały, z których uszyta jest kolekcja. Dużą wagę firma przywiązuje do jakości tkanin. NajNaj Kids to sportowa elegancja, oryginalne wzornictwo i autorskie hafty. W ofercie Naj Naj Kids znajdziecie sukienki, t-shirty, spódnice, spodenki, szorty, bluzy i bluzki. Marka dba o to, by odzież dziecięca była zgodna z najnowszymi trendami mody, dlatego też nie znajdziecie w Naj Naj słodkich sukienek, koszulek z misiami i zajączkami. NajNaj Kids chce, aby Wasze dziecko od najmłodszych lat nosiło ubrania nie tylko wygodne, ale i gustowne. 

„Lubimy szyć eleganckie sukienki dla dziewczynek. Jednak nie na tyle eleganckie, by zakładać je tylko na specjalne okazję. 
Każda z przedstawionych propozycji jest do noszenia na co dzień i od święta. Próżno szukać u nas sukienek, w których dziewczynki wyglądają jak księżniczki z bajki.
Wszystkie sukienki mają wiele zalet, ale te najważniejsze to: musi być wygodna i nawiązywać do najnowszych trendów mody. W jesiennej kolekcji użyliśmy modnych haftów (np.róża), pasmanterii i elementów futerka.” – mówi właścicielka marki.

Wszystkie rzeczy są bardzo wygodne i nie krępują ruchów dziecka. Ubrania zaprojektowane i uszyte w Polsce. Po prostu… NajNaj!

Uwaga! Te wspaniałe ubranka mogą być Wasze! Wystarczy wziąć udział w naszym konkursie z marką NajNaj Kids!

2017-12-14T09:40:48+00:0014 grudnia 2017|Moda|

Może zainteresuje Cię również: