Najmodniejszy weekend w Polsce

Strona główna » Blog » Najmodniejszy weekend w Polsce

Najmodniejszy weekend w Polsce

Pokaz jesiennej kolekcji w Galerii Krakowskiej, to jedno z najważniejszych wydarzeń modowych w Małopolsce. Nie może zatem zabraknąć na nim najbardziej wpływowych kobiet polskiej blogosfery modowej. Podczas jesiennego Fashion Show (19-22.09.2013) swoje projekty zaprezentują – Alice Point, Macademian Girl i Jessica Mercedes. Dodatkowo na wybiegu konkurować będą ze sobą blogerki i blogerzy modowi z Małopolski. Weekend ten będzie niezwykłą okazją do zapoznania się z najnowszymi kolekcjami.

II połowa września to idealny moment na przegląd nadchodzących trendów, a tym samym na przyjrzenie się naszym szafom, czy są gotowe na ich powitanie. Kratka, połyskujące tkaniny, cekiny, futrzane wstawki oraz dodatki w rozmiarze XXL to dominujące elementy nadchodzącego pokazu mody w Galerii Krakowskiej, dzięki któremu będzie można dowiedzieć się jaki styl będzie królował w jesienno-zimowej kolekcji 2013/2014.

Topowe blogerki modowe

W ramach tegorocznych pokazów będzie można zobaczyć również stylizacje stworzone przez najbardziej wpływowe kobiety polskiej blogosfery modowej – Alice Point, Macademian Girl i Jessicę Mercedes. Stworzone przez blogerki kolekcje będzie można podziwiać podczas sobotniego pokazu, ich autorki osobiście opowiedzą o inspiracjach jakie towarzyszyły im przy tworzeniu stylizacji.

Prezentując trendy w modzie, w sezonie jesienno-zimowym, zdecydowaliśmy się pokazać również inspiracje pochodzące wprost z modowych blogów. Zaprosiliśmy do współpracy najbardziej znane kobiety polskiej blogosfery. Jesienny pokaz Fashion Show będzie niezwykłą okazją dla mieszkańców Krakowa do zapoznania z nadchodzącymi trendami – mówi Ryszard Wysokiński, Dyrektor Galerii Krakowskiej.

Moda z małopolskich blogów

Jesienny Fashion Show to także pokaz mody pochodzącej prosto z krakowskich ulic. Blogerki oraz blogerzy modowi z Małopolski, w czwartek 19 września o godzinie 16.00 otworzą wydarzenie, które potrwa cały weekend. Na wybiegu zaprezentują własne interpretacje nadchodzących trendów. W tym wyjątkowym pokazie wezmą udział: Natalia Przała – autorka bloga http://mint-bee.blogspot.com, Małgorzata Bęben – autorka bloga http://curly-affairs.blogspot.com, Łukasz Witek – autor bloga http://www.true2me.pl, Marta Kiszka – autorka bloga http://kiszma.blogspot.com, Patrycja Gubała – autorka bloga http://vividdd.blogspot.com, Anna Pałka – autorka bloga http://www.hannnah.pl, Patrycja Ewa Nowak – autorka bloga http://www.mademoisellepatrizia.blogspot.com, Roksana Tekieli – autorka bloga , Natalia Gorzołka autorka bloga www.otwieramszafe.blogspot.com, Mateusz Pater – autorka bloga http://mateuszpater.blogspot.com, Katarzyna Konderak – autorka bloga http://mademoiselle-kate.blogspot.com.

Konkurs „Blogerki i blogerzy na wybiegu”

W ramach konkursu blogerki i blogerzy modowi zaprezentują na wybiegu specjalnie stworzone na tę okazję stylizacje. Zaprezentowane zestawienia zostaną ocenione przez jury konkursu: stylistkę Galerii – GOShĘ Kusper, projektantkę i autorkę marki DRESSAP – Annę Pirowską oraz redaktorkę działu moda Lounge Magazynu – Joannę Jawor, które wytypują najciekawsze stylizacje tego sezonu.

Porady ekspertów

Podczas modowego weekendu klienci Galerii nie tylko będą mogli przekonać się, co będzie hitem tego sezonu, ale także skorzystać z porad jednej z najbardziej znanych ekspertek w dziedzinie modowo-stylizacyjnej Małgorzaty GOShY Kusper. Każda z Pań, będzie mogła nie tylko dopasować fason i kolor kreacji do walorów swojej sylwetki, a także skorzystać z pomocy wizażystów marki Inglot, Sephora i Pease, którzy zadbają o to, by za pomocą odpowiednio dobranego makijażu doprowadzić stylizację do perfekcji. Bezpłatne porady udzielane będą w piątek, sobotę i niedzielę od godz. 14.00 do 19.00.

plakat 70x100 FSW 2013 BLOGERKI


Program Fashion Show:

Fashion Show

20-22 IX

Stanowiska w pasażu:

20-22 IX

14:00-19:00 – Akademia Sylwetki, porady stylistki, porady wizażystów z salonów:

Inglot, Sephora, Paese

Scena:

Czwartek 19 IX

16:00-17:00 – pokaz mody małopolskich blogerek i blogerów

Piątek 20 IX

14:00 – prezentacja kolekcji: 4F, Umbro, Greenpoint, Big Star, Pretty Girl, Cubus, Wojas, Street, Swatch

15:00 – pokaz makijażu – Sephora

16:00 – prezentacja kolekcji: HiMountain, Olimpia, New Balance, Gatta, Kastor, Morgan, Altro Moda, Venezia, Kazar

17:00 – Gosha Kusper – prezentacja aktualnych trendów w modzie

18:00 – prezentacja kolekcji: Sizeer, Jackpot, New Yorker, Motivi, Lee Cooper, Etam, Harpers Shoes

18:30 – prezentacja stylizacji przygotowanych przez Alicepoint

Sobota 21 IX

13:30 – prezentacja kolekcji: Sizeer, Jackpot, New Yorker, Motivi, Lee Cooper, Etam, Harpers Shoes

14:30 – Gosha Kusper – prezentacja aktualnych trendów w modzie

15:00 – prezentacja kolekcji: Peek&Cloppenburg, Deichmann, Gino Rossi, Swatch

15:30 – pokaz makijażu – Sephora

16:30 – prezentacja kolekcji: HiMountain, Olimpia, New Balance, Gatta,

Kastor, Morgan, Altro Moda, Venezia, Kazar

17:00 – pokaz fryzur – salon Jean Louis David

18:00 – prezentacja kolekcji: List Roma, Esprit, Hera, Wittchen, Vistula, Triumph, Zebra, Gino Rossi, Deichmann

18:30 – prezentacja stylizacji przygotowanych przez Macademian Girl

Niedziela 22 IX

14:00 – prezentacja kolekcji: List Roma, Esprit, Hera, Wittchen, Vistula, Triumph, Zebra, Gino Rossi, Deichmann

15:00 – konkurs modowy „Blogerki i blogerzy na wybiegu”

16:00 – prezentacja kolekcji: 4F, Umbro, Greenpoint, Big Star, Pretty Girl, Cubus,

5-10-15, Bartek, Wojas, Street, Swatch

16:30 – Gosha Kusper – prezentacja aktualnych trendów w modzie

17.30 – pokaz fryzur – salon Jean Louis David

18:00 – prezentacja kolekcji: Peek&Cloppenburg, Deichmann, Gino Rossi, Swatch

18:30 – prezentacja stylizacji przygotowanych przez Jessicę Mercedes Kirschner

Makijaże: Sephora

Fryzury: Jean Louis David

2018-03-14T07:59:37+00:0018 września 2013|Moda|

Może zainteresuje Cię również: