zegarmistrzlodz.com.pl

Najmodniejsze fryzury na upalne dni

Strona główna » Blog » Najmodniejsze fryzury na upalne dni

Najmodniejsze fryzury na upalne dni

Upalne dni, odpoczynek, letnia przygoda – podczas wakacji nie ma czasu na mozolne układanie fryzury. Dlatego Maciej Maniewski – stylista fryzur – proponuje kilka wygodnych rozwiązań stylizacyjnych. Wszystko po to, by cieszyć się wakacyjną przygodą a przy tym wyglądać doskonale!

Przede wszystkim – dobre cięcie!

O idealną wakacyjną fryzurę można zadbać jeszcze przed wyjazdem, ale jak sprawić, by utrzymała się przez cały czas wakacyjnej podróży? Modelowanie włosów, suszenie czy prostowanie to podczas upalnych dni trudne zadanie, a na wyjeździe nie zawsze jest na to czas. Dlatego warto postawić na dobre cięcie. Dobre, czyli takie, po którym włosy same się układają przez wiele tygodni. Ja nazywam to modelowaniem przez cięcie. Sekret leży w dobraniu techniki cięcia do struktury włosów i kształtu twarzy. Dodatkowo, ścinając włosy pod różnym kątem, można odpowiednio regulować kształt fryzury, który zostanie w „pamięci” włosów.

Zdjecie 2, Maniewski Hair & Body

Pleć warkocze.

Warkocz to idealna fryzura na upalne dni! Jest bardzo wygodna a jednocześnie efektowna. A najważniejsze – daje bardzo wiele możliwości. Warkocz można spleść mocno, by był błyszczący i wyglądał elegancko. Zapleciony luźno będzie wyglądał bardziej romantycznie i da wrażenie większej objętości włosów. Warkocz to również bardzo dobry sposób na podkreślenie naturalnych refleksów we włosach. W intensywnym słońcu pojawia się delikatny efekt rozjaśnienia poszczególnych pasm. Ta fryzura pozwala również na uzyskanie efektu naturalnych fal. Wystarczy zapleść warkocz wieczorem na wilgotnych włosach, rano rozpuścić i delikatnie przeczesać włosy szczotką.

Stylowo na plaży.

Moda z lat sześćdziesiątych wróciła do łask. To dobra wiadomość dla miłośniczek trendów, bo wysokie kucyki i grube koki można wykonać w łatwy i szybki sposób. W przypadku tych fryzur liczy się duża objętość. Można ją uzyskać wyczesując włosy grubą szczotką lub lekko tapirując. Kucyk należy upiąć wysoko na głowie, a następnie rozczesać, by pojawiły się na nim delikatne fale. Jego końcówkę można podpiąć wsuwką poniżej gumki. W ten sposób otrzymamy efekt gęstszych włosów i pięknie zaokrąglonego upięcia.

Zdjęcie 1, Maniewski Hair&Body

Maciej Maniewski

Maciej Maniewski

2018-03-14T08:02:38+01:0013 sierpnia 2013|Uroda|

Może zainteresuje Cię również: