Strona główna » Blog » Najlepszy spektakl taneczny już Warszawie

Najlepszy spektakl taneczny już Warszawie

I MOVE YOU to niezwykłe widowisko taneczne z udziałem najlepszych tancerzy w Polsce, to trzy światy, do których wprowadzają nas trzy zupełnie inne od siebie duety taneczne, opowiadając ruchem o odmiennych spojrzeniach na miłość.

I MOVE YOU. Kobieta. Mężczyzna. Między słowami. Między nogami. Teatr tańca, teatr emocji, teatr słowa.

OBSADA:
Anna Głogowska
Jan Kliment
Janja Lesar
Krzysztof Hulboj
Paulina Biernat
Stefano Terrazzino

oraz
Przemysław Łowicki

Reżyseria i choreografia: Maciej Zakliczyński
Opieka artystyczna: Redbad Klijnstra
Produkcja: Weronika Marczuk

Najbliższe terminy:
16 kwietnia Projekt Teatr Warszawa godz. 19:30
17 kwietnia Projekt Teatr Warszawa godz. 19:30

[nggallery id=4500]

Firma Sting Communication zaprasza na spektakl taneczny „I MOVE YOU”. Od premiery, tj. 21.03.2013 r. spektakl gości w repertuarze Projektu Teatr Warszawa w ATM Studio. „I MOVE YOU” to niezwykłe widowisko taneczne z udziałem najlepszych tancerzy w Polsce. To zmysłowa podróż w poszukiwaniu definicji miłości, która powstała we współpracy tancerzy z choreografem Maciejem Zakliczyńskim i reżyserem Redbadem Klijnstra.

Motywem przewodnim przedstawienia jest miłość, w niekonwencjonalny sposób prezentowana w wielu odsłonach za pomocą ruchu i słowa, poprzez taniec i opowiadania, przez obraz i dźwięk, zapach i smak. „I move you” jest impresją na temat romansów, które przeżywają bohaterowie kultowych filmów: „Malena” Giuseppe Tornattore, „Nagi Instynkt” Paula Voerhoevena i „Dracula” Francisa Forda Coppoli. Filmy stały się przyczynkiem do powstania tanecznego spektaklu o poświęceniu, pasji, rozmaitych emocjach, które towarzyszą uczuciu zrodzonemu z zauroczenia, pożądania, przyjaźni, wywołującego przyspieszony rytm serca kobiety i mężczyzny.

„I MOVE YOU” – to trzy światy, do których wprowadzają nas trzy zupełnie inne od siebie duety taneczne, opowiadając ruchem o trzech odmiennych spojrzeniach na miłość. Anna GłogowskaJan Kliment, Janja Lesar i Krzysztof Hulboj, Paulina Biernat oraz Stefano Terrazzino na scenie tańczą miłość słodką i gorzką, trudną i niemożliwą, żałosną i romantyczną, wesołą i beztroską, oraz dziwną i niebezpieczną.

Wystawiane pod koniec 2012 roku w Teatrze Dramatycznym w Białymstoku spektakle przerosły najśmielsze oczekiwania realizatorów projektu, a dowodem na to były owacje na stojąco i pozytywne recenzje. Za produkcję spektaklu odpowiedzialna jest firma Sting Communication prowadzona przez Weronikę Marczuk.

Patronat Medialny – Modaija.Pl Portal Nowoczesnej Kobiety

[nggallery id=4501]

2013-04-12T17:24:14+00:0012 kwietnia 2013|Gwiazdy, Kultura, Patronaty|