Strona główna » Blog » Najlepszy design na świecie!

Najlepszy design na świecie!

Ekspres NESCAFÉ® Dolce Gusto® Circolo został wyróżniony międzynarodową nagrodą Red Dot Award! To jedno z najważniejszych odznaczeń w kategorii nowoczesnego wzornictwa.

Najnowszy ekspres NESCAFÉ® Dolce Gusto® Circolo został doceniony za swój nowoczesny, niekonwencjonalny kształt. Jury zachwyciły jego opływowe rysy, wyraziste kolory, a także rozwiązanie podświetlenia filiżanki. Ekspres otrzymał wyróżnienie w kategorii Gospodarstwo domowe i kuchnia. To już drugie wyróżnienie dla tego produktu. Kilka miesięcy temu otrzymał on międzynarodową nagrodą IF Product Design Award 2010 w kategorii Produkt domowego użytku o najlepszym wzornictwie.

Wyróżnienie Red Dot Design Award to jedna z najważniejszych nagród na świecie przyznawana produktom bądź usługom, które wyróżniają się swoim wyglądem. Nominacje przyznawane są w trzech kategoriach, według odrębnych kryteriów: wzornictwo produktowe, projekt komunikacyjny i koncept produktu. Każdego roku, jury złożone z ekspertów dokonuje wyboru z ponad 12 000 zgłoszeń przesłanych z ponad 60 krajów. Produkty, które otrzymują to znamienite wyróżnienie prezentowane są na wystawach w muzeach Red dot design w Niemczech i w Singapurze.

Ekspres NESCAFÉ® Dolce Gusto® Circolo to najbardziej design’erski sprzęt domowy. Wyróżnia go zaskakujący kształt i nowoczesne rozwiązania techniczne, a przy tym niezwykła funkcjonalność. W ekspresie NESCAFÉ® Dolce Gusto® Circolo zastosowano ciśnienie o mocy 15 barów, dzięki któremu kawa zawsze się uda. Wystarczy włożyć wybraną kapsułkę NESCAFÉ® Dolce Gusto®, by błyskawicznie otrzymać wyśmienitą kawę jak z kawiarni w Twoim domu! Do wyboru mamy już 13 różnych rodzajów kaw.

2018-03-14T12:38:51+00:007 września 2010|Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: