Strona główna » Blog » Najlepsza towarzyszka kobiety – damska torebka!

Najlepsza towarzyszka kobiety – damska torebka!

Najlepsza towarzyszka kobiety – damska torebka! To pewnie Panie wiedzą już najlepiej. A jak damska torebka, to może ta od znanej polskiej projektantki Sabriny Pilewicz? Na przykład, z piękniej kolekcji „LA GRANDE BELLEZZA”.

Najnowsza kolekcja torebek składa się z czterech modeli zainspirowanych konstrukcją kufra oraz miękkich toreb podróżnych w stylu vintage z widocznym wpływem wspomnień włoskich wojaży.

Miniaturowa RIOMAGGIORE #perfumebag to torebka wielkości flakonika perfum, nawiązuje do charakterystycznej architektury miasteczka Riomaggiore.

VERNAZZA #trunkbag jest zdecydowanie bardziej praktycznym modelem, głównie z uwagi na większy rozmiar.

Z kolei LA SPEZIA #businessbag i FORTE DEI MARMI #leisurebag mają charakter toreb weekendowo – biznesowych, które świetnie sprawdzą się podczas podróży.

Elementem spajającym całą kolekcję jest zamek cyfrowy kojarzący się z tradycyjną galanterią skórzaną.

Kolekcja „LA GRANDE BELLEZZA” jest efektem kontynuacji współpracy projektantki z legendarną marką Martini – która w swojej ponad stu pięćdziesięcioletniej historii wielokrotnie współpracowała z najznamienitszymi osobistościami ze świata mody i sztuki, w tym z Andym Warholem czy duetem Dolce & Gabbana.

Piękna sesja zdjęciowa miała miejsce we Florencji. To miejsce wyjątkowe dla projektantki – tam powstał pierwszy model torebki i rozpoczął się włoski romans z własną marką. Samo miasto – kolebka renesansu i skórzanego przemysłu, wciąż jest niewyczerpanym źródłem inspiracji, a jego sceneria znakomicie sprawdziła się jako tło dla kampanii kolekcji „La Grande Bellezza”.

2018-05-24T09:33:08+00:0024 maja 2018|Moda|