Apple Watch

Ten zegarek – Apple Watch – kosztuje więcej niż Porsche 911!

Jeżeli nie wiesz już na co wydać pieniądze, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: zamów sobie spersonalizowany Apple Watch 4, który kosztuje więcej niż Porsche 911. Będzie idealnym uzupełnieniem spersonalizowanego iPhone’a XS Max, ozdobionego najdroższymi materiałami na świecie, który zapewne jest już w Twojej kieszeni.

Brytyjska marka Goldgenie znana jest z customizowania luksusowych gadżetów. To oni podarowali nam model iPhone’a XS Max, który kosztuje… 127 tysięcy dolarów! Tym razem wzieli się za zegarki, oferując klientom z najwyższej półki co najmniej sześć różnych wersji 24-karatowego modelu Apple Watch Series 4.

Od „zwykłego” modelu różni go m.in. większy wyświetlacz, cieńsza konstrukcja zegarka, nowe czujniki serca, przeprojektowana cyfrowa korona i błyskawiczna szybkość przetwarzania danych.

Oczywiście, wisienką na torcie są zdobienia. Goldgenie proponuje nam wersje od 24-karatowego złota, różowego złota i platyny, po inkrustowane kamieniami szlachetnymi. W najnowszej serii wprowadzono również nowe wersje Swarovski Crystal i VS1 Diamond.

Ceny zaczynają się od 1.997 funtów brytyjskich (około 2600 USD), aż do 110.000 GBP (około 144.000 USD) za wersję Gold Apple Watch 4 Diamond Ecstasy.

Apple Watch Apple Watch

Podziel się wiadomością:

Polecamy również