zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Najbardziej Stylowi Mężczyźni 2012 roku

Najbardziej Stylowi Mężczyźni 2012 roku

Daniel Craig, Robert Pattinson to Najbardziej Stylowi Mężczyźni 2012 roku. Obecność na liście Jamesa Bonda nie dziwi chyba nikogo, ciekawostką jest wyjątkowo duża reprezentacja muzyków w tym rankingu.

Kultowy magazyn GQ.COM opublikował listę najlepiej ubranych i najbardziej stylowych mężczyzn minionego roku. Modowo mamy na niej pełen przekrój. Od eleganckiej klasyki, poprzez wielkomiejski casual, po najnowsze trendy i modową awangardę. Kto na liście?

Oczywiście, odtwórca roli Jamesa Bonda, Daniel Craig. Dołączyli do niego koledzy po fachu, aktorzy Gary Oldman, Orlando Bloom, Jude Law, Benedict Cumberbatch i bożyszcze nastolatek i wampirów – Robert Pattinson.

Nie mogło zabraknąć przedstawicieli arystokracji. Na liście, na dosyć wysokich miejscach, znaleźli się Książę Karol, Książę William, Sir Bradley Wiggins (29 grudnia 2012 r. w ramach uznania za zwycięstwo w Tour de France oraz zdobycie złotego medalu olimpijskiego został, jako pierwszy brytyjski kolarz, pasowany na rycerza przez królową Elżbietę II), Sir Mick Jagger oraz Sir Elton John.

Dwaj ostatni panowie zaliczają się również, do wyjątkowo bogatej reprezentacji muzyków. Są wśród nich m.in. Paul Weller, Nick Cave czy Bryan Ferry z kultowej grupy Roxy Music.

Z polityków – Premier Wielkiej Brytanii David Cameron. Oczywiście, nie mogło zabraknąć ikony mody, piłkarza celebryty, Davida Beckhama. Warto podkreślić – i pogratulować! – pojawienie się na liście złotego medalisty paraolimpiady, Jonnie Peacock’a.

W Polsce podobne zestawienia przygotowuje magazyn „Viva”. Według magazynu, bez cienia wątpliwości najbardziej stylową gwiazdą jest Szymon Majewski. Redaktorzy docenili też styl Nergala, Roberta Kozyry, Borysa Szyca i premiera Donalda Tuska.

Tutaj daruję już sobie komentowanie tak, powiedzmy, zabawnego zestawienia. Pozostawię to naszym Czytelniczkom i Czytelnikom. Jak Wam się podobają te typy i topy? Może macie jakieś własne?

Daniel Craig

Daniel Craig

Robert Pattinson

Robert Pattinson

oprac. Andrzej Kwaśniewski, źródło: GQ.COM

2018-03-14T08:40:36+01:007 stycznia 2013|Gwiazdy|

Może zainteresuje Cię również: