Green Future Party Steven Ko

Najbardziej ekologiczna impreza w Poznaniu – Green Future Party!

Green Future Party to spotkanie pasjonatów ekologii i ludzi wyznaczających nowe trendy w lifestylu. Pierwsza impreza tego typu odbyła się 14 września 2015 roku w poznańskim centrum designu Concordia Design i zgromadziła ponad setkę gości ze świata związanego z fryzjerstwem, lokalnych mediów i przedstawicieli blogosfery. Event uświetnił Steven Ko – założyciel najbardziej ekologicznej marki na świecie – O’right.

Spotkanie odbyło się pod hasłem Najbardziej Zielony Szampon na Świecie – Goji Berry i było okazją do uczczenia debiutu organicznych kosmetyków O’right w Wielkopolsce.

Podczas Green Future Party – Joanna Ćwir-Kwiecińska i Agnieszka Kalin – założycielki Organics Beauty, dystrybutora O’right w Polsce, przedstawiły bliżej ekologiczną markę dla profesjonalistów, która odrzuca wykorzystanie do produkcji kosmetyków surowców powodujących zanieczyszczenie środowiska i szkodliwe skutki dla naszego zdrowia. Mówiły o cechach wyróżniających ich produkty na tle innych eko kosmetyków i o tym dlaczego porzuciły korporację by szerzyć nowy styl życia wśród swoich Klientów.

Gościem specjalnym był założyciel O’right – Steven Ko, który od 8 marca 2002 roku z powodzeniem rozwija swoją wizję ekologicznego świata i zaraża sposobem na zdrowe życie miliony ludzi.

Powstanie jego marki wiąże się z tragicznymi przeżyciami – śmiercią rodziców z powodu nowotworu oraz jego przewlekłymi alergiami. To właśnie wtedy postanowił pomóc ludziom ustrzec się przed chorobami cywilizacyjnymi i założył najbardziej ekologiczną na świecie firmę O’right.

Powstało wiele unikalnych EKO koncepcji, które wykorzystywane są przy produktach – druk wykorzystuje tusz na bazie soi, papier i kartony posiadają certyfikat FSC, gwarantujący najwyższy poziom przy zachowaniu najbardziej ekologicznych standardów.

Najbardziej oryginalnym i jedynym w swoim rodzaju rozwiązaniem jest „Drzewko w butelce”, które znajdziemy m.in. w szamponie Goji Berry, którego premiera miała miejsce tego wieczoru.

Jest on przeznaczony do pielęgnacji włosów cienkich i delikatnych. Kompozycja organicznych środków myjących i bogatych w przeciwutleniacze jagód goji łagodnie oczyszcza skórę głowy, reguluje wydzielanie sebum oraz wzmacnia cebulki i strukturę włosów, stanowiąc ich optymalną pielęgnację. Elastyczny kompleks nadaje objętość włosom oraz powoduje, że „odbijają się” od skóry głowy. Przy regularnym stosowaniu włosy stają się puszyste, mocne i nabierają zdrowego połysku, bez ryzyka ich nadmiernego obciążenia.

Szampony o pojemności 250 ml pakowane są w specjalne, biodegradowalne butelki, w podstawie których znajduje się nasiono akacji. Po zużyciu produktu, wystarczy przepłukać butelkę i zasadzić ją w ziemi. W przeciągu roku, rozkładająca się butelka dostarczy składników odżywczych nasionku i wyrośnie nam piękne drzewo!
Projekt ten jest opatentowany w 3 różnych krajach (Tajwan, Chiny oraz Niemcy). Doceniany wciąż jest przez międzynarodowe kapituły projektantów za ekologiczne podejście. W roku 2013 uzyskał nagrodę Red Dot, zaś w 2014 został ponownie doceniony i uzyskał nagrodę iF Packaging Desing.

Joanna Ćwir-Kwiecińska i Agnieszka Kalin wręczyły zielone wyróżnienia dla Ambasadorów Zielonych Koncepcji i miejsc przyjaznych eko-klientom.

Część rozrywkową wieczoru wypełnił pokaz kreatywnego fryzjerstwa w wykonaniu współpracujących z marką salonów: Schneider, Kozdrowski, Napiórkowski Group. Modelki wystąpiły w sukniach projektu Joanny Niemiec – Fashion Designer.

Gwiazdą wieczoru była Asteya Dec, znana z X-factora, którą obecnie można wypatrywać w The Voice of Poland.

Spotkanie poprowadziła znana modelka, prezenterka i dziennikarka – Ewa Pacuła.

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”]

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Podziel się wiadomością:

Polecamy również