Strona główna » Blog » Nagroda dla Vitapol Farm w plebiscycie Cosmopolitan Prix de Beaute 2012

Nagroda dla Vitapol Farm w plebiscycie Cosmopolitan Prix de Beaute 2012

Suplement diety Cidrex Plus firmy Vitapol Farm został nagrodzony w plebiscycie Prix De Beaute 2012, organizowanym po raz czternasty przez miesięcznik Cosmopolitan, wydawnictwa Hearst-Marquard Publishing.

Jury konkursu doceniło Cidrex Plus w kategorii produkt odchudzający, przyznając mu zaszczytny, międzynarodowy tytuł Prix de Beauté 2012. Uroczysta gala wręczenia statuetek kryształowych „diamentów” dla zwycięzców plebiscytu, z udziałem najbardziej znanych gwiazd polskiego show biznesu, odbyła się 28 maja w Starej Pomarańczarni, w Warszawskich Łazienkach Królewskich.

CIDREX Plus to suplement diety, który ułatwia bezpieczną, naturalną i skuteczną kontrolę masy ciała. W innowacyjny sposób połączono w nim składniki bioaktywne, od wieków uznawane za sojuszników odchudzania. Kompozycja ekstraktu z zielonej herbaty oraz octu jabłkowego reguluje metabolizm tłuszczów i cukrów w organizmie, pomagając w ten sposób w uzyskaniu zgrabnej sylwetki. Preparat dodatkowo zawiera witaminy i minerały. Cena: 40 kapsułek/ 14,50 PLN, 80 kapsułek/ 26 PLN.

2018-03-14T09:36:17+00:0012 czerwca 2012|Zdrowie|

Może zainteresuje Cię również: