Strona główna » Blog » Nagroda dla Eveline Cosmetics w plebiscycie Cosmopolitan PRIX DE BEAUTÉ 2013

Nagroda dla Eveline Cosmetics w plebiscycie Cosmopolitan PRIX DE BEAUTÉ 2013

Kompleksowy krem BB efekt BABY FACE™ z pigmentami mineralnymi otrzymał zaszczytny, międzynarodowy tytuł PRIX DE BEAUTÉ magazynu Cosmopolitan.

Celem konkursu jest ułatwienie czytelniczkom – młodym, aktywnym, dbającym o urodę kobietom – wyboru najlepszych kosmetyków dostępnych na polskim rynku.

Innowacyjny krem Blemish Base zdobył nagrodę czytelniczek i został uznany za najlepszy kosmetyk roku w kategorii popularnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy. Czytelniczki doceniły walory kremu BB: idealnie wyrównuje koloryt skóry, maskuje niedoskonałości i przebarwienia jednocześnie doskonale nawilżając, odżywiając i chroniąc skórę. Łatwo i równomiernie rozprowadza się na skórze, zapewniając jej natychmiastowy efekt BABY FACE™ – doskonale wygładzonej skóry.

– To dla nas szczególnie ważne wyróżnienie – mówi Karina Kozerska, dyrektor marketingu Eveline CosmeticsJest to nagroda przyznawana przez czytelniczki, które obecnie mają ogromne możliwości porównywania kosmetyków tego typu proponowanych przez wielu producentów, a które jednak wybrały produkt naszej firmy.

BB_kompozycja_z_nagroda

Prix de Beauté jest jedną z najbardziej prestiżowych nagród przyznawanych w branży kosmetycznej w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i w Polsce. Nagrodzone firmy otrzymują statuetkę Prix de Beauté przedstawiającą diament na postumencie. Pierwsza edycja konkursu Prix de Beaute odbyła się w 1993 roku w Niemczech. W Polsce konkurs ten został zainaugurowany w 1998 roku i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Dotychczasowe edycje okazały się wielkim sukcesem. Duża liczba zgłaszanych produktów jest wyrazem wyjątkowej rangi i prestiżu tego konkursu.

logo prix de beaute 2013

2018-03-14T08:09:27+00:004 czerwca 2013|Kosmetyki, Świat Kobiet, Uroda|