Strona główna » Blog » Na Walentynki „Zakochaj się w modzie”!

Na Walentynki „Zakochaj się w modzie”!

LaBohemia” (www.labohemia.pl) to nowa platforma sprzedażowa Flash Sale, która powstała z myślą o ludziach kochających modę, design, sztukę i zakupy. Platforma promuje niekonwencjonalny styl życia, pełen pasji, rozwoju osobowości.

LaBohemia to nie tylko moda – to przede wszystkim dobry design. To miejsce dla wszystkich tych, którzy poszukują wyrafinowanych inspiracji w otaczającym ich życiu. Najdziesz tam wszystko to, co nietuzinkowe i oryginalne: ubrania, buty, biżuterię, gadżety, kosmetyki, meble, produkty do domu…

W ciągu miesiąca istnienia platformy na LaBohemii zagościło ponad 60 marek m.in. MaxMara, Wittchen, Vip Collection, Risk Made In Warsaw, Aleksandra Markowska, Deja Vu, Monika Błotnica, Lola Victoria Design, YY.Fashion, Sexy by Sweden.

Specjalnie na Walentynki zespół LaBohemii wybrał oryginalne kolekcje najlepszych marek i niezależnych projektantów w specjalnych cenach klubowych – nawet do 70% niższych niż w sprzedaży detalicznej. Znajdziecie tam także mnóstwo inspiracji na walentynkowe prezenty!

Dołącz do świata dla Bohemii i pokochaj go tak samo jak twórcy platformy!

A dla naszych Fanek i Fanów – jeszcze dziś duża niespodzianka i atrakcje! Zostańcie z nami!

www.labohemia.pl
https://www.facebook.com/labohemia.labohemia

walentynki labohemia

2018-03-14T08:30:44+00:008 lutego 2013|Moda, Styl, Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: