Strona główna » Blog » Na karierę nigdy nie jest za późno!

Na karierę nigdy nie jest za późno!

Czasy modelek „wiecznie szczupłych i młodych” odchodzą w przeszłość. Dzisiaj świat zaczyna dostrzegać, że piękno nie ma określonego kształtu czy wieku. Każda kobieta może być podziwiana – musi tylko pozwolić na uwolnienie swojej urody. Pokażmy wszystkim, że mamy tę odwagę!

Temat wieku jest wciąż tabu w polskim modelingu. Projektanci mody negują istnienie klientek, które mają więcej niż 26 lat (taki jest przeciętny moment odejścia modelki na „emetyturę”) i niekoniecznie chciałyby ubierać się jak w liceum. Każda z nas wie, że z czasem zmieniają się kobiece potrzeby, ale nie chęć do radosnego życia! I tak, jak kobiety o większych rozmiarach nie chcą nosić bezkształtnych namiotów, tak i dziewczyny powyżej „modelingowej emerytury” chcą ubrać się z klasą. Dopasujmy ubrania do nas, a nie nas do ubrań.

Agencja MaxiLook poszukuje w całym kraju modelek „zawsze na plusie”. Nie ważne, czy masz lat 18, 28, 38 czy więcej. Czekamy na Twoje zgłoszenie w tym miejscu: http://www.maxilook.pl/casting/

Modelką naszej Agencji może zostać każda osoba, która ukończyła 18 lat i nosi rozmiar minimalnie 38+. Szukamy osób cechujących się ponadprzeciętna urodą, proporcjonalną budową ciała, jak również inteligencją i ciekawą osobowością. Znajomość języków obcych będzie również dodatkowym atutem. Wzrost odgrywa ważną rolę w przypadku modelek, które będą występować na pokazach mody (min. 170 cm). Natomiast fotomodelki mogą być niższe, ale w ich przypadku bardzo istotna jest nieskazitelna cera.

W przypadku pytań prosimy zajrzeć na http://www.maxilook.pl/faq/ lub wysłać mail na adres casting@maxilook.pl.

foto: Justyna Ł. Bień

2018-03-14T08:51:56+00:009 listopada 2012|Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: