zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Muzyka weselna – ważna decyzja

Muzyka weselna – ważna decyzja

Muzyka weselna niesłusznie odbierana jest jako łatwa, prosta i przyjemna. Opinie muzyce weselnej psuje olbrzymia ilość pseudo-zespołów, złożonych przez początkujących muzyków. Istotnie, takich grających z playbacku grup przybywa jak grzybów po deszczu.

Muzyka weselna w ich wykonaniu oznacza granie najpopularniejszych hitów muzyki disco – polo, co nie zawsze jest widziane łaskawym okiem przez gości weselnych. Jeśli nie chcemy ryzykować takiej wpadki, zdecydujmy się na wybór zespołu który może za występ zażyczyć sobie trochę więcej, ale będziemy mieli pewność iż piosenki weselne będą grane na żywo.

Piosenki grane na weselach to zwykle covery znanych przebojów – wyobraź sobie, że będziesz mógł zatańczyć pierwszy taniec z ukochaną osobą przy ulubionej balladzie… Zespoły weselne które oferują minimalne stawki zwykle borykają się z problemami z dojazdem oraz z alkoholem. Aby uniknąć takich wpadek, zdecyduj się na sprawdzoną ofertę. Tani zespół oznacza zawsze sprzęt z niskiej półki – rozstrojone gitary, tanie wzmacniacze, słabe głośniki.

Profesjonaliści są przygotowani na każdą okoliczność, dlatego wożą zapasowy sprzęt, gotowy do użycia. Zespół weselny może oferować własne, profesjonalne nagłośnienie sali. Zespół weselny powinien mieć wielkie doświadczenie w każdym repertuarze – nigdy nie wiadomo jakiej piosenki zażyczą sobie goście weselni. Co więcej, powinna istnieć możliwość wyboru piosenek które mają następować po sobie. Zespół może także improwizować jazzowe frazy lub grać przeboje jednego wybranego przez państwa zespołu.

Ubiór członków zespołu można dostosować w zależności od tego w jakim stylu ma odbywać się wesele – w razie potrzeby możemy zaproponować własne koncepcje udanej imprezy. Kontakt powinien być możliwy przez Internet. Oczywiście dobry zespół weselny powinien prezentować w sieci wiele nagrań piosenek we własnym wykonaniu. Pozwoli to nam na zapoznanie się z jego repertuarem.

 

2018-03-14T08:48:48+01:0021 listopada 2012|Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: