Strona główna » Blog » Must have od Agaty Wojtkiewicz w promocyjnej cenie

Must have od Agaty Wojtkiewicz w promocyjnej cenie

Agata Wojtkiewicz zaprasza do swojego Atelier, przy ul. Piotrkowskiej 138/140 w Łodzi na wyjątkowe zakupy! W najbliższą sobotę, 7 lipca, w godzinach 11.00-16.00 wiosenno-letnia kolekcja projektantki dostępna będzie w promocyjnych cenach.

Wśród wybranych modeli objętych promocja znajdą się m.in. T-shirty z ręcznie wykonanym nadrukiem Red Poppy, kolorowe sukienki oraz spódnice w kolorze pudrowego różu. Wszystko to, czego potrzebujemy na początek letniego sezonu.

Miłośniczki dodatków będą z kolei miały możliwość skomponowania własnej biżuterii. Przygotowana przez projektantki, Dorotę Kempko i Agatę Wojtkiewicz, autorska linia biżuterii, ozdobiona została jedwabnymi nićmi i naturalną skórą. Wśród propozycji dostępne są pierścionki, naszyjniki i bransolety. Każdy element można personalizować, dodając dowolne litery, np. inicjały lub krzyżyki. W sobotę, przy zakupie dowolnej biżuterii, jedna dodatkowa literka dodawana będzie w prezencie.

Zapraszamy również do obejrzenia nowych modeli z kolekcji butów Loft37.pl.

Sobotnie spotkanie w +Agata Wojtkiewicz Atelier to idealny moment na uzupełnienie garderoby o wyjątkowe ubrania, biżuterię oraz buty. To także niepowtarzalna okazja na spotkanie z projektantką i uzyskanie porady stylizacyjnej.

+Agata Wojtkiewicz Atelier, Łódź, ul. Piotrkowska 138/140, lokal 29, I piętro, godz. 11.00-16.00.

2018-03-14T09:33:46+00:006 lipca 2012|Moda|