zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Musicalowy zawrót głowy

Musicalowy zawrót głowy

Przez ostatni weekend w Centrum Handlowym Reduta odbywały się castingi, podczas których każdy miał szansę zaprezentować swoje taneczne umiejętności i spełnić marzenia o sławie. Najlepsi zostali zaproszeni do współpracy z realizatorami Teatru Muzycznego ROMA: dorośli rywalizowali o dołączenie do obsady spektaklu „Magiczny sklep z zabawkami”, a dzieci o bezpłatne zajęcia w szkole Dance4all. Castingi już za nami, lecz to jeszcze nie koniec teatralnych atrakcji w Centrum Handlowym Reduta.

Już 28 listopada (niedziela) w CH Reduta odbędzie się uroczysta Gala Finałowa, podczas której zespoły dzieci (w wieku 6-15 lat) i dorosłych (w wieku 16-35 lat) złożone z najlepszych tancerzy wyłonionych w wyniku castingów zaprezentują układ opracowany podczas tygodniowych warsztatów w Teatrze Muzycznym ROMA. Podczas Gali poznamy również zwycięzców akcji: osoby dorosłe, które dołączą do obsady spektaklu „Magiczny sklep z zabawkami” i najbardziej uzdolnione dzieci, które w nagrodę otrzymają bezpłatne zajęcia w szkole Dance4All działającej przy ROMIE.

Wieczorem miłośników musicali czeka nie lada gratka: w trakcie Gali Finałowej o godz. 17 artyści z Teatru Muzycznego ROMA wystąpią w brawurowym Koncercie Musicalowym. Otworzy go uwertura do „Akademii Pana Kleksa”. W spektaklu nie zabraknie również partii wokalnych i tanecznych z innych przebojów czyli z „Kotów”, „Piotrusia Pana”, „Tańca wampirów” czy „Upiora w operze”. Niewątpliwą atrakcją wieczoru będzie wykonanie utworu „Wyśniłam sen” z „Les Misérables”, najnowszego spektaklu Teatru Muzycznego ROMA.

W finale na scenie pojawią się wszyscy artyści, by oczarować widzów niezapomnianym występem i udowodnić, czym jest „Magiczna siła wyobraźni”. Jeszcze przed rozpoczęciem Koncertu Musicalowego Maciej Pol zaprezentuje pokaz iluzji (godz. 16). Mile widziani są zarówno wielbiciele baśniowych klimatów, jak i niedowiarkowie, którzy będą dociekać „jak to jest możliwe”.
Zaproszenia na Galę Finałową będzie można zdobyć przez cały tydzień w CH Reduta. Otrzymają je osoby, które w dniach 22-26 listopada w godz. 18-20 zgłoszą się do punktu promocyjnego znajdującego się na I piętrze i przedstawią paragon. Za zakupy na kwotę minimum 100 zł można otrzymać miejsce siedzące w III sektorze, 250 zł – w II sektorze, a 500 zł – w I sektorze.
Natomiast 27 listopada (sobota) w godz. 14-16 będzie można zdobyć zaproszenia na spektakl „Mały Książę” w Teatrze Muzycznym ROMA. Otrzymają je osoby, które zgłoszą się do punktu promocyjnego z potwierdzeniem zakupów za kwotę 1000 zł.

2018-03-14T12:09:08+01:0020 listopada 2010|Kultura|

Może zainteresuje Cię również: