Strona główna » Blog » MOON BOOT. But prosto z księżyca!

MOON BOOT. But prosto z księżyca!

20 lipca 1969 roku Apollo 11 zbliżył się do Księżyca. Chwilę później, Neil Armstrong przechadzał się po srebrzystej powierzchni jedynego ziemskiego satelity, wykonując mały, ale chyba najważniejszy w dziejach ludzkości krok. Relację z tego epokowego wydarzenia oglądał Giancarlo Zanatta. Jak na Włocha przystało, szczególną uwagę zwrócił na… buty astronauty. Tak powstały MOON BOOT’y.

W momencie, w którym MOON BOOTy pojawiły się na rynku, automatycznie stały się must have nie tylko wśród amatorów sportów zimowych. W końcu symbolizują one niecodzienne spotkanie historii z modą!

Każda para to niewątpliwie małe, zróżnicowane kolorystycznie dzieło sztuki ze swym unikatowym, kosmicznym wyglądem. W 2000 roku Muzeum Louvre uznało MOON BOOTy za jeden z najbardziej charakterystycznych symboli XX wieku. MOON BOOTy to wyjątkowy produkt, który z jednej strony jest symbolem pewnej epoki, z drugiej zaś ikoną mody i wzornictwa.

MOON BOOTy wyróżnią Cię zimą, zapewniając przy tym ciepło oraz wygodę. Tym butom nie straszny śnieg, mróz czy deszcz! Klasyczny, oldschool’owy model czy jego miejska „ugrzeczniona” wersja? Wybór należy do Ciebie!

[nggallery id=3784]

Ceny aktualnej kolekcji od 355 PLN. Oryginalne Moon Booty dostępne w sieci sklepów S’Portofino oraz na www.sportofino.pl

2012-11-14T11:03:06+00:0014 listopada 2012|Moda|

Może zainteresuje Cię również: