Strona główna » Blog » Monogram WITTCHEN już w salonach

Monogram WITTCHEN już w salonach

Nowość w ofercie marki WITTCHEN – linia Signature z tłoczonym na skórze monogramem WITTCHEN jest już dostępna w salonach.

Linia Signature zagra główne skrzypce jesiennej kolekcji WITTCHEN. Klasyczne skórzane torby z miękkiej cielęcej skóry zostały oznakowane monogram WITTCHEN. W jego skład wchodzą wszystkie cztery elementy logotypu marki: herb z inicjałami Jędrzeja Rafała Wittchen (założyciela i prezesa firmy), broniące go lwy, korona oraz „W” symbolizujące pierwszą literę nazwy firmy. Autorem monogramu jest Gosia Growioska, od roku czuwająca nad wizerunkiem marki. – „To jest zwieńczenie pracy nad naszą najnowszą kolekcją. Linia Signature będzie się przewijała przez wszystkie pory roku na torbach, apaszkach, wyrobach galanterii skórzanej oraz walikach podróżnych” – mówi Monika Wittchen. Monogram WITTCHEN jest niepowtarzalnym znakiem, dzięki któremu produkty są jedyne w swoim rodzaju.

W premierowej odsłonie Signature występuje na torebkach, które charakteryzują się delikatną skórą i idealnym dopasowaniem do kobiecej sylwetki. Wprowadzane są dwa modele w dwóch kolorach – jasnego i ciemnego brązu. Miękka skóra na torebce typu kuferek sprawia idealnie dopasowuje się do naszego ciała. Już niedługo linię uzupełnią duże chusty w odcieniach szarości, bladego różu, beżu, grafitu i szmaragdu.

[nggallery id=3447]

2012-09-22T08:42:40+00:0022 września 2012|Modny drobiazg|

Może zainteresuje Cię również: