Strona główna » Blog » Monografia Kazika

Monografia Kazika

Syn Krystyny i Stanisława Staszewskich. Ojciec dwóch synów, mąż jednej żony, a od kilku lat dziadek. Dla nas, szarych szeregów, przede wszystkim jest jednak legendą polskiego rocka. W najbliższy poniedziałek o godz. 21.00, na kanale rebel:tv wyemitowany zostanie odcinek „Monografii” poświęcony w całości legendzie szeroko pojętej muzyki młodzieżowej. Mowa może być tylko o nim…przed Wami – Kazik Staszewski.

Polski muzyk, wokalista, saksofonista, autor tekstów, artysta niepokorny. Członek zespołów Kult, KNŻ i El Doopa, Buldog, Poland. „Cztery pokoje”, „12  groszy”, „Ballada o Janku Wiśniewskim”, czy „Mars napada” to tylko wierzchołek góry lodowej, jaką jest jego dorobek artystyczny.

Chyba nikt nie zaprzeczy, że Kazik Staszewski jest jedną z barwniejszych postaci polskiego, muzycznego światka. Na tyle barwną i kontrowersyjną, by zaistnieć w świadomości kolejnego już pokolenia młodych ludzi. W „Monografii” udowodni, że zasłużenie nosi tytuł jednego z najlepszych polskich wykonawców na rodzimej arenie muzycznej.

Kazik w „Monografii”, w najbliższy poniedziałek o 21: 00 w rebel:tv. Powtórka w czwartek o godz. 16.00 oraz w niedzielę o godz. 19.00.

2018-03-14T11:33:28+00:0026 marca 2011|Kultura|

Może zainteresuje Cię również: