Strona główna » Blog » Monika Goździalska zadała modowego szyku w telewizji śniadaniowej

Monika Goździalska zadała modowego szyku w telewizji śniadaniowej

„Kucharka z parciem na szkło „– jak o sobie mówi Monika Goździalska była w ostatnich dniach gościem Pytania na śniadanie w TVP, gdzie wypowiadała się na swój ulubiony temat, czyli kulinarny.

Paparazzi przyłapali ją, jak wychodziła z budynku telewizji i przyznać trzeba, że twarz „Kulinarnego zawrotu głowy” zadała modowego szyku, prezentując stylizację złożoną z najlepszych światowych marek. Szczególną uwagę przykłuwa kolorowy płaszcz z najnowszej kolekcji Dolce Gabbana, który Monika uzupełniła torebką Chanel, butami Buscemi , spodniami Philipe Plain oraz paskiem Gucci (słynnym „jest to Gucci”).

Niewątpliwie w takiej stylizacji zwraca na siebie uwagę, która niebawem będzie jej bardzo potrzebna. Właśnie ruszyły zdjęcia do kolejnego cyklu programu kulinarnego, który będzie nadawany w porannym paśmie „Dzień Dobry Polsko”, w lutym 2018 planowana jest premiera książki zawierającymi przepisu z tego telewizyjnego projektu, a w przygotowaniu wielkie kulinarne show warsztatowe, które będzie się działo w 2018 w kilku miastach Polski i za granicą.

Gratulujemy Monice modnego looku i dystansu do siebie, życząc samych sukcesów zawodowych i nie tylko.

Foto.: Jarosław Antoniak

2017-12-18T16:09:40+00:0018 grudnia 2017|Gwiazdy|