Strona główna » Blog » Monica Bellucci i Perlage – premiera już w piątek!

Monica Bellucci i Perlage – premiera już w piątek!

Już wkrótce premiera spotu Cisowianki Perlage z udziałem ikony stylu Monici Bellucci. Zaangażowanie włoskiej aktorki to efekt planów eksportowych marki Perlage, która już teraz dostępna jest w wybranych hotelach i restauracjach nie tylko w Europie. Tłem do fabuły filmu reklamowego było Portofino, małe miasteczko położone u wybrzeży Morza Liguryjskiego.

W spocie poczujemy klimat tego urokliwego miejsca, które nie bez przyczyny jest jedną z ulubionych destynacji światowej sławy gwiazd. Do świata Monici przeniesie nas piękna muzyka, słońce i niezwykła atmosfera, która towarzyszy reklamie od początku do końca. Tegoroczna, niecodzienna kampania polskiej wody mineralnej to rezultat pracy międzynarodowej ekipy filmowej kierowanej przez francuską reżyserkę Clarissę Canteluobe i oczywiście samej Monici Bellucci. Włoską aktorkę, która bierze udział tylko w kampaniach najlepszych światowych marek, takich jak Dior, czy Cartier, w reklamie Perlage zobaczymy już od 19 kwietnia. Premiera odbędzie się o godz. 19:57 w TVP1.

Monica Bellucci – urodzona w 1964 roku włoska aktorka. Początkowo odnosiła sukcesy jako modelka. Jej filmowa kariera rozpoczęła się w 1990 roku grą we włoskich i francuskich produkcjach filmowych i telewizyjnych. Uznanie krytyki i publiczności przyniosła jej tytułowa rola Maleny w filmie Giuseppe Tornatore. Swoją pozycję ugruntowała rolami w kontrowersyjnym obrazie Nieodwracalne, słynnym Matrixie, czy Pasji Mela Gibsona, gdzie wcieliła się w postać Marii Magdaleny. Bellucci, porównywana jest do wielkich gwiazd z lat 50-tych i 60-tych, takich jak Sophia Loren, czy Claudia Cardinale. Jest nie tylko świetną aktorką, ale również ikoną stylu. Uznawana jest za jedną z najpiękniejszych kobiet świata. Monica angażuje się tylko w wyjątkowe projekty reklamowe – jest twarzą marki Cartier oraz Dior, bierze udział w kampaniach Dolce&Gabbana, a obecnie także w kampanii reklamowej Cisowianki Perlage. Jej zawodowe sukcesy idą w parze z życiem prywatnym – Monica jest szczęśliwą żoną i matką dwóch córek.

[nggallery id=4520]

foto: Jacopo Raul/Getty Images.

2013-04-16T14:03:36+00:0016 kwietnia 2013|Gwiazdy|