Strona główna » Blog » Moje pierwsze buty!

Moje pierwsze buty!

Pierwszy uśmiech, pierwsze kroki, słowa, pierwszy dzień w szkole. Każdy z tych momentów to moment szczególny, dbamy o to by był niezapomniany. Dlaczego nie zadbać więc o to, by pierwsze buty Twojej pociechy były tak samo szczególne? Buty bezpieczne dla zdrowia dziecka, wygodne, a zarazem stylowe?

Takie są właśnie buty PRIMIGI. Stworzone po to, aby dziecko mogło czuć się swobodnie, a rodzice byli spokojni o zdrowie małych stópek swoich pociech. Wykonane z niezwykłą starannością, z wykorzystaniem najnowszych technologii sprawią, że dziecko bezpiecznie i pewnie rozpocznie swoją pierwszą wędrówkę.

Buty PRIMIGI to buty wykonane z naturalnych i miękkich materiałów, które dopasowują się do stopy dziecka i stanowią delikatną, ale skuteczną ochronę. Dzięki fasonom, odpowiednim dla dzieci stawiającym pierwsze kroki, kostka jest ustabilizowana, zapewniając zdrowy rozwój sylwetki dziecka.

Moje ulubione buty!

Ale przygoda z PRIMIGI to nie tylko ten pierwszy krok, to długi spacer przez kolejne lata. PRIMIGI posiada szeroką ofertę butów zarówno dla dzieci, jak i nastolatków. Buty PRIMIGI to połączenie stylu i funkcjonalności. Wyścigi, wspinaczki, skoki – nic nie będzie już przeszkodą w butach PRIMIGI. Szybko staną się one ulubionymi butami Twojego dziecka, a i Ty, patrząc na zadowolenie swoje pociechy, pokochasz je.

Buty wykonane z naturalnych, oddychających materiałów pozwolą zachować odpowiedni poziom higieny stóp dzieci, które z roku na rok staja się coraz bardziej aktywne. PRIMIGI to buty giętkie i amortyzujące stopę, dzięki czemu umożliwiają zapobieganie potencjalnym urazom. Wygodne i bezpieczne – buty PRIMIGI są idealne do wszelkiego rodzaju aktywności młodych odkrywców.

Moje modne buty!

Buty PRIMIGI to także szeroka gama wzorów, kolorów, modeli. Każda mała fashionistka i mały dżentelmen znajdą tu buty dla siebie. Projektanci dołożyli wielu starań, aby stworzyć buty, które nie tylko gwarantują wygodę i zdrowie stóp dziecka, ale także są butami stylowymi. Zgodnie z najnowszymi trendami, buty PRIMIGI będą stanowić wisienkę na torcie każdej stylizacji. Do przedszkola, do szkoły czy na niedzielny spacer – w ofercie PRIMIGI można znaleźć buty odpowiednie na każda okazję.

[nggallery id=4778]

PRIMIGI to marka, która istnieje na rynku już od ponad 30 lat i od ponad 30 lat tworzy dziecięce buty, które sprostają oczekiwaniom, nawet tym najbardziej wymagającym.

Buty PRIMIGI dostępne w sklepie www.eurobuty.com.pl

Więcej informacji na temat marki PRIMIGI znajdą Państwo na naszej stronie Facebook www.facebook.com/primigi.polska 

2018-03-14T08:09:02+00:007 czerwca 2013|Moda|