zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Moje domowe SPA: innowacyjna maseczka w ampułce

Moje domowe SPA: innowacyjna maseczka w ampułce

Stosowanie maseczek jest jednym z najważniejszych zabiegów pielęgnacyjnych twarzy. Skoncentrowane składniki, odżywcze działanie i szybko widoczne efekty to cechy charakterystyczne tych kosmetyków. Jeśli zależy nam na czasie, chcemy przygotować się na „wielkie wyjście” czy zwyczajnie dobrze wyglądać na co dzień zastosujmy Maseczkę Kolegenową z zieloną herbatą i nopalem z linii Moje Domowe SPA firmy Maroj. Produkt można użyć zarówno w formie okładu jak i poprzez miejscowe wcieranie substancji aktywnej w skórę twarzy, szyi, dekoltu i dłoni. Maseczka zlikwiduje oznaki zmęczenia, odżywi i nawilży skórę nadając jej promienny wygląd.

maseczka kolagenowaKolagenowa maska z naturalnymi wyciagami jest odświeżającą maseczką najnowszej generacji do pielęgnacji skóry. Podstawowymi składnikami maski są olejki eteryczne oraz składniki naturalne zawierające witaminy, kolagen i czynniki nawilżające. Unikalna formuła maski ułatwia wchłanianie przez skórę wilgoci i składników odżywczych, przyspiesza metabolizm skóry, niweluje zmęczenie, przeciwdziała starzeniu się skóry, rozjaśnia przebarwienia. Maska jako jedyna na rynku pozwala na dostosowanie ilości środka czynnego oraz możliwość bezpośredniego zadziałania w miejsca najbardziej newralgiczne. Maseczka posiada substancje wchłanialne przez skórę, po zabiegu nie ma konieczności zmywania, efekt widoczny po jednorazowym zastosowaniu. Maseczkę z zieloną harbatą i nopalem moga stosować również nastolatki jak i osoby starsze. Przy problemach z trądzikiem i chorobami skóry zalecana jest konsultacja z lekarzem.

Maska posiada w zestawie:
– wodę termalną
– dwie ampułki z substancją czynną
– tabletkę (maseczkę)

Sposób użycia:
1. Oczyść skórę twarzy i dokładnie osusz.
2. Wlej zawartość ampułki z wodą termalną (1szt.) do miseczki.
3. Następnie wrzuć do niej tabletkę (maseczkę).
4. Poczekaj aż tabletka (maseczka) wchłonie całą wodę termalną.
5. Wylej żel kolagenowy z wyciągiem z zielonej herbaty i nopalu (2ampułki) na częściowo otwartą maseczkę.
6. Rozłóż delikatnie maseczkę i w zależności od potrzeby zbierz z miseczki więcej lub mniej składnika.
7. Nasiąkniętą maseczkę rozłóż na twarz na 20 minut i oddaj się chwili relaksu.

maseczka kolagenowa

Maseczkę możemy stosować na trzy sposoby:
1. Używając podkładu: maseczka + woda termalna + środek aktywny w ampułce.
2. Możemy pozostawić 1/3 drugiej ampułki ze środkiem czynnym i postępować jak w punkcie 1, z tym, że pozostałość wcieramy w miejsca najbardziej wymagające.
3. Używamy tylko ampułek – wzmacniając tym samym działanie.

maseczka kolagenowa

2018-03-14T08:38:15+01:0017 stycznia 2013|Kosmetyki, Uroda|

Może zainteresuje Cię również: