Strona główna » Blog » Modny POP ART w letniej kolekcji REPORTER

Modny POP ART w letniej kolekcji REPORTER

W tym miesiącu do sieci REPORTER trafiła nowa linia ubrań „MEDICINE. everyday therapy”. To kolekcja, która łączy autorskie pomysły projektantów z najnowszymi trendami. Pierwsza odsłona nowej linii inspirowana jest pop-artem.

„MEDICINE everyday therapy” to kolekcja dla osób, które lubią eksperymentować z trendami i mają odwagę iść o krok dalej. Dzięki autorskiemu wkładowi projektantów i ich pomysłom „MEDICINE everyday therapy” pozwala się wyróżnić, podkreślić swoją niezależność oraz styl. Nowa kolekcja – jej nazwa i filozofia – nawiązują do idei terapii modą (shopping therapy). „MEDICINE everyday therapy” to kolekcja, która umożliwia czerpanie przyjemności z noszenia oryginalnych ubrań każdego dnia.

Na początek POP ART

Debiutancka odsłona kolekcji „MEDICINE everyday therapy” zainspirowana została nurtem pop-art. Linia MEDICINE/POP ART to lekarstwo na szarość. Ubrania zaskakują śmiałymi grafikami i nowoczesnymi połączeniami kolorów. To barwny kulturowy misz-masz, a właściwie szalona impreza modowa, na której Salvador Dali popija drinki z Marilyn Monroe i Abrahamem Lincolnem. Oprócz przerobionych wizerunków znanych postaci ze świata kultury i sztuki w kolekcji znajdziemy grafiki z komiksów, zadziorne hasła, mocne, energetyzujące kolory, biało-czarne wzory, a także kontrastowe wstawki w postaci paneli, które w magiczny sposób modelują sylwetkę.

[nggallery id=4822]

2013-06-18T06:55:32+00:0018 czerwca 2013|Moda|

Może zainteresuje Cię również: