Modnie pomagam

W tym roku fundacja Rak’n’Roll we współpracy z firmą S.T.A.M.P.S. stworzyła limitowaną edycję gadżetów-zegarków, z których całkowity dochód zostanie przeznaczony na odnowienie kolejnej poczekalni onkologicznej. Wyjątkową kolekcję S.T.A.M.P.S. dla fundacji zaprojektowała znana polska ilustratorka i rysowniczka – Agata NowickaEndo”.

S.T.A.M.P.S. to oryginalna biżuteria, która kształtem i wielkością przypomina znaczki pocztowe. Marka podobnie jak fundacja Rak’n’Roll łamie stereotypowe myślenie, przełamuje tradycyjny sposób myślenia o zegarku, który przestaje pełnić już funkcję zwykłego „odmierzacza czasu”. Rak’n’Roll utożsamia wszystko to, co kojarzy się z pozytywną energią, S.T.A.M.P.S.y to młodość, różnorodność, wielokolorowość dlatego tak idealnie wpisują się w rak’n’rollową subkulturę, która walkę z rakiem chce wygrać głośno, kolorowo i radośnie.

W najnowszej limitowanej kolekcji S.T.A.M.P.S.ów znajdują się 4 propozycję dla „kolekcjonerów” tych kultowych „znaczków”, zaprojektowane przez znaną rysowniczkę Endo (Agatę Nowicką).

Zakup tych modnych gadżetów cieszy nie tylko ze względu na unikalny wygląd, ale sprawia, że pomagamy innym! Całkowity dochód ze sprzedaży zegarków zostanie przeznaczony na odnowienie i upiększenie ponurych poczekalni w szpitalach onkologicznych. Zegarki są dostępne we wszystkich sklepach S.T.A.M.P.S lub na stronie internetowej www.stamps.eu. Cena „znaczka”: 88 zł.

Fundacja pragnie zarażać pozytywną kulą energii i zachęcać osoby chore do konstruktywnej walki z chorobą, a w swoich działaniach przeciwstawia się temu, co schematyczne, stereotypowe, smutne. To swoista rak’n’rollowa subkultura, która walkę z rakiem chce wygrywać głośno, kolorowo i radośnie. Taki też jest rak’n’rollowiec – żyje pełnią życia, każdy dzień przeżywa maksymalnie, nie boi się wyzwań i śmiało stawia czoła nawet najtrudniejszym sytuacjom. A kiedy trzeba walczyć, staje do walki z odsłoniętą przyłbicą, nawet jeśli jest to walka o życie.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również